Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodO společnosti


Sunnysoft

Sunnysoft dodává ty nejpokročilejší mobilní technologie. Úspěšně, již od roku 1999.

K zákazníkům přistupujeme s empatií, profesionálně, ale také víme, že z individuálního přístupu těží všichni.

Bedlivě sledujeme nejnovější trendy v mobilním software i hardware. Těžíme z úzkého propojení s technologickými think-tanky a dobrých kontaktů v řadě klíčových společností. Naše snažení prověřuje každodenní práce s rozsáhlým a různorodým portfoliem zákazníků: od koncových uživatelů po nadnárodní korporace.

V posledních letech firma zažila velký rozmach. Počet zaměstnanců se zdvojnásobil a obrat, i přes světovou finanční krizi, se ve fiskálním roce 2008-2009 zvýšil o 21%.

Naší hlavní premisou je dodání skutečně kompletního řešení. Nejsme zaměřeni pouze na plnění požadavků, sami přicházíme s novinkami a nápady jak dále usnadnit váš mobilní život - ať už kupujete nejlevnější telefon, nebo provozujete padesátihlavý obchodní tým. Máme s tím léta zkušeností.


Divize Software

Implementujeme originální a inovativní řešení, poskytuje odborné konzultace a prvotřídní, individuální podporu. Zákazník se od nás dočká vysoké přidané hodnoty a doporučení založeného na hluboké znalosti problematiky dané více jak desetiletými zkušenostmi v oboru.

Sunnysoft cílí na vůdčí místo na trhu s jazykovými lokalizacemi a mobilním řešením.

Abychom svých cílů mohli dosáhnout, snažíme se předvídat nová a správně interpretovat stávající očekávání našich zákazníků. Stanovujeme si ty nejvyšší standardy kvality a odpovědnosti k dodávanému řešení tak, abychom co možná nejvíce přispěli k dosažení cílů svých zákazníků.

Výkladní skříní je zakázkový vývoj a aplikovaný výzkum: ať už jde o ovladače 3D laserového scanneru nebo lokalizace elektronického braillova řádku pro nevidomé, vždy dodáváme software nejvyšší možné kvality.

OEM a koncoví uživatelé

Sunnysoft je nejvýznamnějším dodavatelem jazykových lokalizací na platformě Windows Mobile. Úzce spolupracujeme s předními výrobci mobilních zařízení, jakými jsou HTC, Samsung, Hewlett-Packard, LG nebo Toshiba. Na denním pořádku je spolupráce s tvůrcem operačního systému, společností Microsoft. Lokalizaci Sunnysoft InterWrite najdete v zařízeních po celém světě: od Portugalska, přes Balkánský poloostrov, Pobaltí, až po arabské státy, Turecko a východní Asii…

Mobilní řešení

Sunnysoft se již od svých počátků specializoval na mobilní řešení a sběr dat v terénu. Vyčerpávající nabídka služeb, které dnes nabízíme, zabezpečuje, že zákazník může v reálném čase pracovat se všemi obchodními daty ze svého ekonomického a informačního systému - kdekoliv, kdykoliv: aktuální byznys ukazatele, faktury, stavy skladů, kalendář, detailní přehled o všech zákaznících - vše v kapesním PDA, či notebooku se softwarem od Sunnysoftu.

Sunnysoft mAgent je možné napojit na naprostou většinu ekonomických systémů: Helios, Pohoda, ABRA, César a přes dvacet dalších. Díky mAgentu lépe prosperuje řada významných firem, například Ferrero, Haribo, BontonFilm, Computer Press nebo Hořické trubičky a Profimed.


Divize Obchod

Sunnysoft je specializovaným prodejcem mobilních zařízení: máme tři kamenné prodejny a známý eShop. Denně je skladem přes 20 000 položek, díky kterým jsme schopni uspokojit více jak 50 000 zákazníků ročně. A čísla utěšeně rostou.

Mobilní telefony nebo příslušenství od nás odebírá ČEZ, Škoda Auto, Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), Ferrero, Pojišťovna České spořitelny, Wrigley, GECO Tabák nebo ETA. Dobrou nabídkou a na zákazníka orientovaným přístupem vyhráváme i složitá výběrová řízení.

Najdete u nás kompletní škálu PDA, smartphonů a GPS navigací: HTC, Samsung, Nokia, Apple, TomTom, Garmin a řadu dalších značek obsazující předních příčky žebříčků oblíbenosti. Extrémně široká je nabídka příslušenství - vybere si každý: luxusní pouzdra Krusell, špičkové švédské auto držáky Brodit, nabíječky, paměťové karty, kabely, baterie, fólie i utržená sluchátka…

Mobilní technologie? Sunnysoft zná odpověď.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena