Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodMobilní řešení

Sunnysoft mAgent
ve společnosti Ferrero Česká


Podívejte se na ukázku nasazení mobilního řešení Sunnysoft mAgent pro distribuci cukrovinek ve společnosti Ferrero Česká. Kliknutím na ikonu (>) spusíte přehrávání.

odkazZde si uložte pro přehrávání z PDA, vyšší kvalita 7MB (
Novinky

Důraz byl kladen na ceníky

Společnost PRO BOTTARI s.r.o. úspěšně podniká v oblastech tuning, autodoplňky a autokosmetika. Při implementaci byl kladen důraz na ceníky a cenotvorbu, což se ke spokojenosti zákazníka podařilo. Systém pro obchodní zástupce mAgent Business napojený na IS Cézar dále ve firmě zefektivňuje plánování okruhů, objednávky, sklady, marketingové produkty, vratky a pohledávky atd.
2012-01-09 - Martin Strouhal

Když Vánoce, tak s knihou od Albatrosu

Společnost Albatros Media a.s., přišla před Vánocemi s požadavkem na levné a rychlé nasazení systému, jeho cílem bylo zrychlit objednávání zboží v předvánoční sezóně. Zadání jsme ke spokojenosti zákazníka splnili a obchodní tým tak mohl ve velmi krátké době začít využívat výhody čárového kódu a systému mAgent, i když zatím jen základní funkcionalitu a bez napojení na IS firmy.
2011-12-07 - Martin Strouhal

Transferové objednávky do ESA Logistika

Systém pro merchandising a obchodní zástupce Sunnysoft mAgent je nově napojen na velkoobchod FMCG společnosti ESA Logistika. Můstek tak umožňuje merchandiserům odesílat transferové objednávky. Tím zvyšuje rychlost a efektivitu dodacího procesu. Využívají to například firmy Procter & Gamble nebo Reckitt Benckiser.
2011-11-14 - Martin Strouhal


© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena