Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodReference

Bontonfilm a.s.

Společnost Bontonfilm, a.s., která je filmovým distributorem v České republice a také je největším distributorem VHS, VCD a DVD jak do videopůjčoven, tak do volného prodeje.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2007

Computer Press a.s.

Computer Press, a. s., je nejvýznamnější české vydavatelství a nakladatelství v oblasti informačních a komunikačních technologií. V oboru vydávání časopisů, knih a internetových titulů působí již od roku 1994.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2007

T-Mobile Czech republic

Společnost T-Mobile Czech republic je největším mobilním operátorem v ČR. Poskytuje 4,5 milionu zákazníků nejmodernější služby v oblasti mobilní komunikace. Společnost T-Mobile využívá technologii Sunnysoft mResearch pro průzkumy trhu a veřejného mínění.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2003

Ferrero Česká s.r.o., Ferrero GB, Ferrero Croatia

Ferrero je mezinárodní firma zabývající se výrobou a distribucí cukrovinek. Do jejího portfolia výrobků patří například Nutella, Kinder Surprise, Ferrero Rocher, Raffaello. V současné době obchodní zástupci české pobočky Ferrero Česká s.r.o. používají handheldy Hewlett Packard Jornada 680 a řešení Sunnysoft Mobile Agent pro sběr objednávek a marketingových dat. Systém je napojen na ERP systém LCS NORIS.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 1999 a 2001

Albi Česká republika, a.s.

Společnost Albi ČR byla založena v roce 1991 a zabývá se výrobou a prodejem přání do obálky, dárkových předmětů a stolních her. V současné době je síť jejich obchodních zástupců vybavena mobilními terminály Symbol MC50 a aplikací Sunnysoft mAGENT pro přímý prodej z vozu. Pro bezpečné zálohování dat i na cestách dále využívají aplikaci Sunnysoft Backup Manager. Systém je napojen na podnikový informační LCS Noris.

Místo plnění: Česká republika, Slovensko, Polsko
Datum plnění: 2004

Espresso, s.r.o.

Společnost Espresso se zabývá dovozem a distribucí značkové kávy Lavazza. Jejich 24 obchodních zástupců je vybaveno kapesními komunikátory PDA IIIi s aplikací Sunnysoft mAGENT pro přímý prodej z vozu a mobilní tiskárnou HP 450 . Pro bezpečné zálohování dat i na cestách dále využívají aplikaci Sunnysoft Backup Manage. Systém je napojen na informační systém Vabank.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2003

Severočeská plynárenská, a.s. - RWE Group

Severočeská plynárenská ,a.s. je jednou z osmi regionálních plynárenských distribučních společností, které působí na území České republiky. V současnosti náleží mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Více jak 80 techniků společnosti SČP je vybaveno MDA III a aplikací Sunnysoft mService pro mobilní pracovní příkazy. Pro synchronizaci dat s podnikovým IS dále využívají řešení Sunnysoft mSync.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2004

Factum Invenio

Pro správná marketingová rozhodnutí potřebujete nejlepší specialisty na trhu Factum Invenio se může stát dalším členem vašeho marketingového týmu Profil společnosti Factum Invenio Factum poskytuje své služby od roku 1991, kdy jsem ji spoluzakládal jako jednu z prvních soukromých agentur výzkumu trhu v bývalém Československu. Ve společnosti dnes působí tým kvalifikovaných odborníků, více než 800 vyškolených tazatelů pro osobní dotazování, 250 pro studiové testy a 20 pro dotazování prostřednictvím MDA. Propracovali jsme se mezi nejlepší dodavatele marketingových informací a řešení na českém trhu. Spolu s námi můžete maximalizovat návratnost svých marketingových investic.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2005

C.P.A. Czech

Společnost C.P.A. Czech byla založena v roce 1996 a zabývá se dovozem neoriginálního příslušenství pro mobilní telefony a kapesní počítače. V současné době je 16 obchodních zástupců vybaveno kapesními počítači Compaq iPAQ a aplikací Sunnysoft mAGENT pro přímý prodej z vozu. Systém je napojen na podnikový informační systém HarpMAGIC.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2001/2002

Jídelní a lůžkové vozy, a.s.

Hlavní podnikatelskou aktivitou společnosti Jídelní a lůžkové vozy, a.s. je zajišťování služeb v jídelních, lůžkových a lehátkových vozech pro železniční společnosti a významné cestovní kanceláře. Další aktivity firma směruje především do oblasti revitalizace železničních stanic a to prostřednictvím své dceřinné společnosti JP Servis, a.s. Casio V současné době jsou posádky jídelních vozů vybaveny terminály Fujitsu TeamPAD 500, nově i CASIO IT-3000, vše ve spojení s aplikací Sunnysoft mCATERING. Systém je napojen na skladový systém FOOD 500.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2002

Metzler International

Společnost Metzler Optik Partner je jedním z největších dodavatelů a výrobců obrub a slunečních brýlí v České Republice. V současné době obchodní zástupci této společnosti používají počítače Compaq iPAQ s naším systémem pro mobilní sběr dat - Sunnysoft mAgent. Systém je napojen na ERP systém LCS Helios IQ.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2001

Media Service a.s.

Media Service je součástí mezinárodní reklamní agentury Mark BBDO Group a zabývá se zaměřováním reklamních ploch. Její sběrači zaměřují reklamní plochy. Na základě jejich komplexního měření jsou reklamní plochy klasifikovány. Tyto informace společnost poskytuje reklamním agenturám. Řešení na bázi Windows CE na klíč.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 1999

Cedr Group

Společnost Cedr Group se zabývá velkoobchodní činností s výhradním zastoupením firem HOFF Interieur a NICI. V nabídce společnosti je přes 4 500 druhů bytových a interiérových doplňků, dárků, dekorací, hraček a školních potřeb atd. z 26 zemí světa. Obchodní zástupci společnosti používají kapesní počítače Compaq iPAQ s CF čtečkou čárového kódu a s naším systémem pro mobilní sběr dat - Sunnysoft mAgent. Systém je napojen na ERP systém LCS Helios IQ.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2001/2002

1000 dveří (STAVEL)

Stavební elementy a.s. je největší obchodní firma v oboru dodávek, montáže a maloobchodního prodeje dveří a ostatních stavebně otvorových prvků jako např. okna, garážová vrata, automatické dveře apod. na trhu v ČR. Kromě komplexních dodávek dveří na velké i malé stavby tvoří nedílnou součást nabídky maloobchodní prodej dveří a příslušenství prostřednictvím největší specializované prodejny dveří u nás, v Praze na Černém mostě. Prodejna nese název 1000 druhů dveří. Pro příjem a výdej zboží jsou používány kapesní počítače Compaq iPAQ se čtečkou čárového kódu a s aplikací Sunnysoft mSTOCK. Systém je napojen na ERP systém Helios IQ.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 2002

Wrigley s.r.o.

Wrigley je pobočkou mezinárodní firmy zabývající se výrobou a distribucí žvýkaček. V současné době její obchodní zástupci používají počítače Hewlett Packard Jornada 680 pro sběr objednávek a marketingových dat a komunikaci s centrálou.

Místo plnění: Česká republika
Datum plnění: 1999

Pokud Vás naše produkty zaujaly, vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
Jméno (*)
E-mail (*)
Telefon
Opište kód (*)
Vzkaz
Položky označené (*) jsou povinné.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena