Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSpolečnost ALBI využívá mobilní řešení od Sunnysoftu

Společnost ALBI Česká republika, která je významným českým výrobcem a distributorem sortimentu pro oslavu a jedním z největších výrobců přání do obálky, si pro řízení svých obchodních zástupců a sběr dat vybrala řešení mAgent od společnosti Sunnysoft.

Praha, 14. února 2006 – Vysoký nárůst objemu zakázek přivedl společnost ALBI v průběhu roku 2005 k rozhodnutí zefektivnit systém práce obchodních zástupců. Řešením byl přechod na mobilní řešení Sunnysoft mAgent.

Sunnysoft mAgent je nejčastěji využíván pro prodej z vozu (ambulantní prodej), pořizování a sběr objednávek či marketingových průzkumů. Obchodní zástupci i jejich zákazníci mají k dispozici aktuální informace o produktech, cenách, slevách, speciálních akcích, zákaznících, objednávkách, reklamacích, pohledávkách, stavu skladů. Mohou také plánovat trasy a návštěvy, tisknout doklady nebo zprávy. Centrála má naproti tomu okamžitě k dispozici veškeré údaje z terénu pro vyhodnocení.

Společnost ALBI si po pečlivém výběru zvolila odolné terminály s vestavěným skenerem čárového kódu a hardwarovou klávesnicí typu Symbol MC50. Sunnysoft dodal jazykovou lokalizaci Sunnysoft InterWrite určenou pro tento typ zařízení. Terminál Symbol je též vybaven aplikací Sunnysoft Backup Manager, která se stará o komfortní zálohování.

Odolný terminál SymbolCelý projekt byl realizován v rámci jediné etapy. Během necelých čtyřech měsíců od podepsání smlouvy byl celý systém spuštěn - už v květnu proběhl pilotní provoz, následovalo školení uživatelů a testování a od 1. července 2005 byl zahájen ostrý provoz. Implementace řešení Sunnysoft mAgent umožnila zejména znatelné snížení chybovosti v datech, lepší dostupnost informací o zákaznících a marketingových informací, komfortnější systém pro obchodní zástupce, rychlejší a přesnější informace o stavu skladu, dále lepší servis zákazníkům a v neposlední řadě zrychlení logistiky a úspory režijních nákladů.

Jan Hajič, vedoucí projektu ALBI dodává: „Při výběru řešení jsme dbali na využití moderních technologií, prověřené reference a schopnost garantovat námi požadovaná rozšíření systému. Zároveň jsme měli stanoven přesný termín ostrého provozu. Zvolili jsme správně, Sunnysoft mAgent byl zaveden a spuštěn v dohodnutém rozsahu při dodržení harmonogramu i rozpočtu projektu.“

Hlavním přínosem tohoto řešení je plná obousměrná digitální komunikace. Obchodní zástupci využívají datové GPRS přenosy a jsou tak v neustálém kontaktu s centrálou společnosti, díky čemuž mají vždy přesné informace. Manažeři ve firmě rovněž mají dokonalý přehled nejen o vlastních prodejích, ale i o plánovaných a uskutečněných návštěvách a aktivitách jednotlivých obchodních zástupců i celého týmu.

„Volba samotných moderních technologií je jistě důležitá k realizaci úspěšných projektů, nicméně klíčovým vlivem je kvalita spolupráce dvou implementačních týmů. Velmi si ceníme přesné představy o cílech implementace a nasazení s jakým tým na straně společnosti ALBI přistupoval k implementaci Sunnysoft mAgent. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších loňských projektů.“, uzavírá ředitel divize mobilních řešení Sunnysoftu Jan Sedláček.

Sunnysoft s.r.o.
Jakub Hoplíček
Marketing executive
mobil: +420 603 528 536
e-mail: jakub.hoplicek@sunnysoft.cz

Neopublic s.r.o.
Michaela Hajná
e-mail: michaelah@neopublic.cz
mobil: +420 731 475 481

O společnosti Sunnysoft:
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.
Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků, systémové zálohovací aplikace a aplikace na zakázku pro operační systémy řady Microsoft Windows Mobile.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.
Společnosti Sunnysoft je držitelem certifikace Microsoft Certified Partner, autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard.

Pokud Vás naše produkty zaujaly, vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
Jméno (*)
E-mail (*)
Telefon
Opište kód (*)
Vzkaz
Položky označené (*) jsou povinné.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena