Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSunnysoft mResearch mezi vítězi Creative Mobile Award 2005


Mobilní řešení Sunnysoft mResearch bylo oceněno jako jedno ze tří nejlepších řešení v soutěži Creative Mobile Award. Porota vybírala ze 27 přihlášených produktů.

Praha, 3. března 2006 – Mobilní řešení Sunnysoft mResearch, jehož cílem je zefektivnit, zrychlit a zpřesnit realizaci průzkumů veřejného mínění a průzkumů trhu, se umístilo na druhé pozici Creative Mobile Award 2005 a stalo se tak jedním ze tří oceněných z 27 přihlášených produktů. Průzkum probíhá v prostředí kapesního počítače (PDA) nebo kombinovaného PDA s mobilním telefonem. Tazatel či tazatelka provede díky tomuto řešení až třikrát více průzkumů, než kdyby pracovali klasickou cestou, tzn. s papírem a tužkou. Systém zároveň může poskytovat cenné informace o práci tazatelů, jejich výkonu a případných odchylkách včetně pokusů o falzifikaci šetření.

Porota nejvíce ocenila efektivitu řešení, možnost rychlé definice průzkumu, jeho bezdrátový přenos do všech minipočítačů tazatelů a rychlost s jakou může tazatel průzkum provádět.

„Sunnysoft mResearch jsme hodnotili nejen podle popisu a přihlášky, ale i na základě referencí v podobě jeho praktického nasazení například ve společnostech T-Mobile Česká republika a Factum Invenio. Zároveň jsme mohli pečlivě posoudit jeho fungování přímo v reálném provozu a každý z porotců měl možnost vžít se do role tazatele a provést šetření. Považujeme toto řešení za velmi perspektivní a jako porotci věříme, že má velký potenciál aby ho využívaly všechny společnosti zabývající se podobným typem činnosti,“ řekl při vyhlášení výsledků Tomáš Nielsen, ředitel programu a rozvoje sdružení podnikatelů TUESDAY Business Network, které soutěž vyhlašuje.

Jan Sedláček, ředitel divize mobilních řešení v Sunnysoftu říká: „Jsme moc rádi za ocenění, které získal náš vývojový tým. Za vývojem se skrývá období zhruba tří let a úsilí mnoha vývojářů. Rád bych zmínil, že na současné kvalitě a rozsahu řešení má velký vliv i zkušený tým odborníků ze společnosti Factum Invenio. Sunnysoft mResearch má některé unikátní prvky charakteristické právě pro činnost specializovaných agentur. Zároveň je možné jeho nasazení i v rámci marketingu velkých společností. Sunnysoft mResearch je tak schopen obstát nejen na českém trhu, ale i v zahraničí.“

Kontakty:

Sunnysoft s.r.o.
Jan Sedláček
Ředitel divize mobilních řešení
+420 603 448 524
jan.sedlacek@sunnysoft.cz

O TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.


O společnosti Sunnysoft

Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Oddělení Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety, Sunnysoft mCatering pro restaurace, Sunnysoft mStock pro řešení skladů s využitím terminálů, či PDA.
Oddělení Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro operační systém Microsoft Windows Mobile.
Oddělení Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům. Sunnysoft NaviPack představuje kvalitní navigační řešení pro každého.

Pokud Vás naše produkty zaujaly, vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
Jméno (*)
E-mail (*)
Telefon
Opište kód (*)
Vzkaz
Položky označené (*) jsou povinné.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena