Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSunnysoft mControl

Sunnysoft mControl finalistou IT Produkt 2009  Sunnysoft mControl je komplexní řešení pro kontrolu a správu firemních PDA zařízení. Jde o nový produkt na trhu přinášející komplexní správu a dohled nad firemními PDA, který již získal ocenění IT produkt 2009. Umožňuje např. customizaci PDA, nejčastěji omezení aplikací (hry, internet) nesouvisejících s pracovním užitím PDA.

Firmy jej využívají ke snížení a zprůhlednění nákladů na správu PDA, k vylepšení své cash flow ad. mControl také minimalizuje prostoje při servisu, výměnách a opravách PDA a poskytuje výrazně vyšší kvalitu technické podpory pro pracovníky v terénu. 

 

Sunnysoft mControl na zařízení Motorola MC55  Produkt mControl volitelně zahrnuje následující služby:

 • Customizaci, tedy přednastavení PDA dle požadavků zadavatele,
 • Verifikaci, tedy automatická kontrola nastavení,
 • Vzdálená správa PDA,
 • Outsourcing PDA, tedy pronájem PDA, jejich evidence, vedení rezervního skladu atd.

 

 Customizace:

je automatické přednastavení PDA do stavu, ve kterém ho budou používat pracovníci v terénu, dle zadání společnosti zadavatele. Může jít o přidání aplikací či omezení funkcí PDA, jako jsou hry, instalace nežádoucího sw, zamezení manipulace s datem a časem, předkonfiguraci PDA pro připojení do VPN, e-mailu, či nastavení úrovně zabezpečení PDA apod. Customizační soubor je vytvářen programátory fy Sunnysoft v podobě samospustitelného instalačního balíčku, který obsahuje všechny aplikace a nastavení. Customizaci lze provést vzdáleně nebo lokálně, na základě požadavků zákazníka.

 Verifikace:

je periodické ověřování, zda je PDA ve stavu dle specifikace zadavatele. Pokud customizační software zjistí, že na PDA došlo ke změnám v konfiguraci, jsou tato nastavení automaticky obnovena

 Vzdálená správa:

je dohled pracovníků technické podpory fy Sunnysoft nad PDA zadavatele. Provádí se vzdáleně připojením na PDA pomocí tzv. vzdálené plochy, k tomu je vyžadováno připojení PDA do sítě Internet, buď prostřednictvím GPRS, WiFi, anebo připojením ke stolnímu počítači přes ActiveSync s přístupem do Internetu. Tak je možné provádět servisní zásahy, analyzovat a řešit problémy na PDA.

 Outsourcing PDA:

je forma pronájmu PDA firmou Sunnysoft svým zákazníkům, namísto jejich koupě. Vyškolený tým techniků tato PDA, v rámci služby mControl spravuje, provádí jejich servis, konfiguruje nastavení, či pomocí vzdálené plochy provádí servisní zásahy. Součástí služby je vedení evidence a skladu PDA, včetně záložní rezervy pro případ ztráty, odcizení či poškození PDA, to vše s garantovanou reakční dobou.

 Softwarové a konzultační služby:

je poradenství k souvisejícímu technickému zabezpečení potřeb mobilních pracovníků, např. mobilnímu emailu, VPN, zálohování a bezpečnosti, a vývoj a úpravy softwaru na zakázku. Příkladem vývoje může být nová nebo upravená funkcionalita systému pro obchodní zástupce, merchandisery a servisní techniky Sunnysoft mAgent nebo zobrazování definovaných informací (KPI) z ERP sytému firmy na PDA.

 

 Přínosy a atraktivita pro potenciální uživatele produktu mControl

Ekonomická:

 • snížení a zprůhlednění nákladů na správu PDA
 • vylepšení cash flow pomocí pronájmu nebo leasingu namísto koupě mnoha zařízení
 • snížení mzdových nákladů na pracovníky v IT infrastruktuře

Provozní:

 • minimalizace prostojů při výměnách a opravách PDA
 • zefektivnění technické podpory svých pracovníků v terénu a  zlepšení její dostupnosti

Kontrolní:  

 • dohled nad zařízeními a pracovníky využívající PDA
 • kontrola používání PDA pracovníky

 

 

Pokud Vás naše produkty zaujaly, vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
Jméno (*)
E-mail (*)
Telefon
Opište kód (*)
Vzkaz
Položky označené (*) jsou povinné.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena