Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodMobilní řešení

Novinky

Důraz byl kladen na ceníky

Společnost PRO BOTTARI s.r.o. úspěšně podniká v oblastech tuning, autodoplňky a autokosmetika. Při implementaci byl kladen důraz na ceníky a cenotvorbu, což se ke spokojenosti zákazníka podařilo. Systém pro obchodní zástupce mAgent Business napojený na IS Cézar dále ve firmě zefektivňuje plánování okruhů, objednávky, sklady, marketingové produkty, vratky a pohledávky atd.
2012-01-09 - Martin Strouhal

Když Vánoce, tak s knihou od Albatrosu

Společnost Albatros Media a.s., přišla před Vánocemi s požadavkem na levné a rychlé nasazení systému, jeho cílem bylo zrychlit objednávání zboží v předvánoční sezóně. Zadání jsme ke spokojenosti zákazníka splnili a obchodní tým tak mohl ve velmi krátké době začít využívat výhody čárového kódu a systému mAgent, i když zatím jen základní funkcionalitu a bez napojení na IS firmy.
2011-12-07 - Martin Strouhal

Transferové objednávky do ESA Logistika

Systém pro merchandising a obchodní zástupce Sunnysoft mAgent je nově napojen na velkoobchod FMCG společnosti ESA Logistika. Můstek tak umožňuje merchandiserům odesílat transferové objednávky. Tím zvyšuje rychlost a efektivitu dodacího procesu. Využívají to například firmy Procter & Gamble nebo Reckitt Benckiser.
2011-11-14 - Martin Strouhal

Uspěli jsme v Conmetallu

Conmetall je velkoobchodní společnost se zaměřením na dílnu, stavbu, zahradu a sanitární techniku s celoevropským působením. V říjnu začal tým obchodníků využívat informační systém pro merchandising a obchodní zástupce Sunnysoft mAgent. Vedení si pochvaluje přehled o výkonech členů týmu a obchodníci znalost stavu skladů a úsporu času.
2011-10-31 - Martin Strouhal

Plánování okruhů, prodej z vozu, objednávky, sklady, pohledávky

To vše a další jednoduše a přímo u zákazníka nově pomáhá řešit mAgent Business ve firmě J&B UNIQUE, s.r.o. Mobilní systém integrovaný s IS Pohoda tak pomáhá společnosti, která se na Slovensku specializuje na pronájem nápojových automatů a prodej nápojů s přidanou hodnotou.
2011-10-03 - Martin Strouhal

Pravý křupavý kornspitz & mAgent

Společnost backaldrin s.r.o., mj. majitel receptury na pravý kornspitz, s úspěchem využívá systém mAgent Enterprise. Obchodníkům a rozvozcům v jedné osobě tak umožňuje naskladňovat, fakturovat a vydávat suroviny ze svých skladů, tisk dokladů, propojení s ERP Abra, čárové kódy s datumem expirace a šarží atd.
2011-09-19 - Martin Strouhal

Prodejní tým P&G zvolil tablety

Systém Sunnysoft mAgent je s úspěchem provozován na tabletech s operačním systémem Microsoft Windows 7. Obchodní tým, který pro P&G Slovakia outsourcuje specializovaná firma ppd marketing+, oceňuje zejména velikost displeje. Víte že i vy si můžete otestovat systém mAgent zdarma?
2011-09-15 - Martin Strouhal

mAgent pomáhá k ziskům firmě Reckitt Benckiser

Zvýšení efektivity práce, rychlost nasazení a přehledné reporty o činnosti byly mezi hlavními důvody proč si ppd marketing+, poskytovatel prodejního týmu pro slovenský Reckitt Benckiser, vybral mAgent Business. Prodejní tým pořizuje transferové objednávky, provádí monitoring zboží na řetězcích a cenové průzkumy. Využívá k tomu mobilní terminály Motorola ES400.
2011-09-05 - Martin Strouhal

Mobilní obchodnice v AgroBio Opava

Společnost AgroBio Opava, s. r. o., významný výrobce a distributor přípravků na ochranu a výživu rostlin, zvolil pro zvýšení efektivity svých obchodníků systém Sunnysoft mAgent Business. Ten je účelně propojen s účetním programem Money. Obchodníkům dále usnadňuje práci čárový kód a odolné terminály Motorola. Rádi i vám ukážeme klady naší mobilní obchodnice. Samozřejmě nezávazně.
2011-08-24 - Martin Strouhal

Mobilní obchodnice vám i vypere!

Společnost ETRA obchodní s. r. o. – distributor značky Henkel v ČR (Persil, Perwol, Rex, Silan, Pur), vybavila svůj obchodní tým řešením Sunnysoft mAgent. Obchodníci tak mají veškeré potřebné informace z firemního systému ABRA dostupné kdykoliv a odkudkoliv. Zjistěte, co všechno mAgent ulehčí vám: Příklady použití.
2011-06-15 - Ladislav Veselý

mAgent, Cézar a profesionální kosmetika

Společnost Ascomex, dodavatel profesionální vlasové kosmetiky, zaměstnala naši mobilní obchodnici.
Ověřit stav skladu je otázkou jednoho kliknutí, stejně tak nová objednávka se ihned přenáší do ekonomického systému CÉZAR, se kterým je mAgent propojen.

Dokážeme zefektivnit i váš obchodní tým. - Zjistěte jak >>.
2011-04-26 - Ladislav Veselý

mAgent a špičková dermato-kosmetika

Produkty francouzské Laboratoire Dermatologique BIODERMA jsou vyvíjené v úzké spolupráci s předními dermatology a renomovanými výzkumnými centry.

O akurátní dodávky v Česku a na Slovensku se od nynějška stará naše mobilní obchodnice. Může pracovat i pro vás: domluvte si nezávaznou konzultaci.
2010-12-14 - Ladislav Veselý

mAgent pro notebook

Mobilita je pro nás téma číslo jedna. Nezapomínáme však ani na pohodlí a posloucháme přání svých zákazníků. Připravili jsme paralelní variantu Sunnysoft mAgent určenou pro notebooky i netbooky. Nyní na 30 dní zdarma: www.mAgent.cz.
2010-10-25 - Ladislav Veselý

mAgent = objednávky z terénu

Čtrnáct obchodních zástupců společnosti JK Animals vyměnilo staré řešení na platformě Palm OS za moderní Sunnysoft mAgent ve verzi Enterpise. Objednávky do firemního systému Cézar teď obchodníci odesílají přímo od zákazníka.
2010-07-14 - Ladislav Veselý

mAgent kontroluje Mozzarellu

Přední český výrobce italských sýrů a jiných výtečných specialit – Italat – vybavil svůj tým merchandizerů aplikací Sunnysoft mAgent. Ti s jeho pomocí kontrolují zalistování zboží v prodejních řetězcích: ceny, facing, out of stock – nic z toho není mAgentu cizí a Mozzarella tak nebude na pultech nikdy chybět.
2010-06-30 - Ladislav Veselý

Efektivní distribuce? Sunnysoft mAgent.

Společnost Pogrr, jeden z předních velkoobchodů s potravinami, nápoji, drogerií a tabákem, reprezentující ty nejznámější značky, poskytla svým obchodním zástupcům silný nástroj: Sunnysoft mAgent.

Proč i vy nevyděláváte více? Začněte dnes. Je to zdarma.
2010-06-11 - Ladislav Veselý

mAgent a Pohoda = Tým, který vítězí

Specialista na energetické nápoje, společnsot Mobidick CZ využívá svůj účetní systém Pohoda i na cestách. Díky Sunnysoft mAgent probíhají veškeré objednávky už v terénu a hned druhý den jsou obchody správně zásobeny.

Snižte i své nákaldy - začnětě používat mAgent, nyní celý měsíc zdarma.
2010-05-10 - Ladislav Veselý

Špičkové produkty stojí na řešení mAgent

Společnost Lasting, specialista na výrobu a vývoj funkčních sportovních ponožek prodloužila ruku svého firemního systému Pohoda a nasadila mobilní řešení mAgent Business. Máte také Pohodu od Stormware? My pro vás máme hotové mobilní řešení - začněte ho používat ještě dnes: www.mAgent.cz.
2010-03-24 - Ladislav Veselý

SIONEX prodává úpravníky vody s pomocí řešení mAgent Start

Zařízení na úpravu vody obchodují čtyři zástupci společnosti SIONEX za pomoci mobilního řešení mAgent Start. Přímo v terénu dokážou prodat, vyskladnit a vyfakturovat zařízení ze sortimentu na úpravu vody. Jejich servisní technici pak mAgent používají k dokumentaci při instalacích, záručním a pozáručním servisu těchto zařízení. Chcete si ZDARMA vyzkoušet mAgent Start?
2010-02-22 - Aleš Kacl

Dokonalejší rozhraní a data s 20% DPH v nové verzi mAgenta

Sunnysoft uvedl novou verzi mAgent 9.7 pro efektivní obchodování v terénu, sběr marketingových dat a servisních požadavků. Vaši zástupci tak budou moci objednávky zadat do PDA v kratším čase a snáze. Samozřejmostí je i obchodování v nové sazbě DPH (20 %) v ČR, ale také podpora GPS modulu mobilních zařízení. Ta umožňuje grafické zobrazení klientů a tras na mapě, které lze interaktivně měnit. Více zde.
2010-02-04 - Aleš Kacl

Rozvoz květin pomocí mobilního řešení mAgent Start

Rozvoz čerstvých květin do automatů umístěných v metru aj. se neobešel bez efektivního mobilního řešení, mAgent Start. To si vyžádala FRESH FLOWERS a.s. a od prosince 2009 jej používá v praxi. Zástupci firmy tak mAgent používají pro naskladnění a rozvoz květin do automatů, čerpacích stanic i firem. Součástí dodávky bylo i zařízení Opticon H19A. Také podnikáte v oboru floristiky? Vyzkoušejte si mAgent ZDARMA!
2010-01-18 - Aleš Kacl

mAgent Enterprise nasazen ve společnosti Al-Namura

Všichni obchodní zástupci Al-Namura spol. s r.o. využívají od prosince 2009 mobilní řešení mAgent Enterprise. Sbírá tak marketingové údaje i objednávky, které následně odesílají na firemní server ke zpracování. Distributor energy drinku Big Shock či ledové kávy Mr. Brown tak zefektivnil proces monitoringu zboží na řetězcích a čerpacích stanicích. Chcete zdarma vyzkoušet mAgent?
2010-01-04 - Aleš Kacl

Haribo SK přijímá objednávky díky řešení mAgent Business

Mobilní řešení mAgent Business dnes spustila do ostrého provozu Haribo SK s.r.o., a to pro příjem objednávek a plánování četnosti návštěv u zákazníků. Nyní využívají aplikaci mAgent všichni obchodní zástupci na Slovensku. Haribo tak získalo lepší přehled nad jejich činností i obchodními procesy. Do budoucna zvažuje i další moduly řešení mAgent. Vyzkoušejte si také nezávazně mAgent!
2009-12-01 - Aleš Kacl

mAgent propojil velkoobchod GESPA se systémem Cézar

Přenos objednávek z terénu přímo do systému Cézar nyní může provádět GESPA, velkoob- chod potravinami. Cézar byl propojen s mobilním řešením mAgent Business pomocí nového můstku pro přenos dat. Zástupci GESPA synchronizují objednávky s firemním systémem aniž by je museli složitě přepisovat. Máte rovněž systém Cézar? Vyzkoušejte si mAgent ZDARMA!
2009-11-24 - Aleš Kacl

Média stále častěji zmiňují mobilní řešení mAgent

Funkcí mAgenta a úspěšných nasazení si mj. všimli: Professional Computing, Inside Weekly, Sdělovací technika (web) nebo také SystemOnLine.cz.2009-11-16 - Aleš Kacl

Drinex sbírá objednávky přes mAgent Start

Sběr objednávek pomocí řešení mAgent od začátku října 2009 provádí Drinex Slovácko. Společnost zajišťující expresní a nápojovou službu zvolila mAgent Start pro své dva obchodníky, kteří zajišťují sběr objednávek v regionech jižní Moravy. Chcete také sbírat objednávky snadno a bez zbytečné administrativy? Testujte 30 dní zdarma!
2009-10-19 - Aleš Kacl

mAgent pomáhá k ziskům firmě Procter & Gamble

ppd marketing+ s.r.o., poskytovatel prodejního týmu pro slovenský Procter & Gamble, nyní přijímá objednávky u zákazníků přes mAgent Business. Ty jsou pak dále odesílány online do tří velkoskladů k přímému odbavení. Firma ppd+ tak získala přehled a flexibilnější zpracování objednávek a také evidenci návštěv i objednávek zástupců. Zvýšila se i spokojenost odběratelů.Více zde.
2009-09-28 - Aleš Kacl

Haribo přijímá objednávky přes řešení mAgent Business

Mobilní řešení mAgent Business implementovala v září společnost Haribo CZ s.r.o., a to pro příjem objednávek a plánování četnosti návštěv u zákazníků. Nyní využívají mAgent v ostrém provozu všichni obchodní zástupci v ČR. Haribo tak získalo lepší přehled nad jejich činností i obchodními procesy. Do budoucna zvažuje i další moduly řešení mAgent. Vyzkoušejte si také nezávazně mAgent!
2009-09-21 - Aleš Kacl

Vyzkoušejte nyní mAgenta zdarma!

mAgent Start lze nezávazně vyzkoušet na prvních 30 dní zcela zdarma! mAgent je software do PDA, který umožňuje obchodním zástupcům prodej z vozu, sběr objednávek, zápis a hodnocení návštěv, merchandiserům monitoring a promoakce na řetězcích. Manažeři pak získají přehled a evidenci o činnosti pracovníků a vyšší počet objednávek. Vyzkoušejte si mAgenta, stačí kliknout zde.
2009-08-10 - Aleš Kacl

Mobilní zařízení Ferrera ve správě Sunnysoftu

Pro 106 svých pracovníků pořídila produkt mControl společnost Ferrero Česká, která dlouho hledala efektivní řešení pro náročnou a nákladnou správu svých PDA. Pracovníci Ferrera tak dnes mohou počítat mj. s garantovanou technickou podporou, vzdálenou správou, záložními PDA a průběžným financováním. Také vás zajímá, jak zlepšit správu mobilní zařízení a přitom snížit náklady? Kontaktujte nás.
2009-07-27 - Aleš Kacl

STRIBRO.EU s.r.o. rozšíří řady uživatelů mAgent Business

STRIBRO.EU s.r.o. jako distributor moderních šperků a módních doplňků převážně ze stříbra dlouho hledal výkonné mobilní řešení. Sběr objednávek ve zlatnictvích a stříbrnictvích dosud probíhal papírově. mAgent Business v červnu propojil aktivity jejich obchodních zástupců s ERP systémem Helios Orange. Chcete také vědět, jak vám mAgent zdvojnásobí výkon vašich obchodníků? Zeptejte se zde našich zástupců.
2009-07-13 - Aleš Kacl

Rodinná firma B&F zvolila pro objednávky mAgent Start

Rodinná firma B&F, jeden největších výrobců kynologických potřeb u nás, zvolila v červnu pro objednávky v terénu mobilní řešení mAgent Start. Tento produkt umožňuje obchodnímu zástupci sjednávat zakázky a pořizovat poznámky z jednání přímo u zákazníků v PDA. Výsledky pak může majitel kontrolovat online na serveru. Více info u našich zástupců.
2009-06-30 - Aleš Kacl

Sunnysoft mControl získal ocenění IT Produkt 2009

Sunnysoft mControl získal ocenění IT Produkt 2009 od prestižního časopisu Computerworld. Komplexní řešení pro kontrolu a správu firemních PDA zařízení se stalo IT produktem roku v kategorii mobilních řešení, resp. podnikových aplikací. Nový produkt na trhu přináší komplexní správu a dohled nad firemními PDA. Více.
2009-06-10 - Aleš Kacl

KALAS Sportswear objednává přes mAgent Business

Významný světový producent sportovního zboží KALAS Sportswear, s.r.o. zvolil mobilní řešení mAgent pro své obchodní zástupce v ČR. mAgent Business nasadil do ostrého provozu od 15. května 2009 a objednávky díky konektoru proudí do jeho ERP systému Helios Orange. Firma KALAS Sportswear se specializuje také na cyklistické a hokejové dresy a jeho zboží má ve svém „arzenálu“ nejeden špičkový sportovní tým v ČR, Norsku a dalších zemích. mAgent Business je mobilní řešení pro obchodní zástupce, kteří přenášejí přes PDA objednávky přijaté v terénu na server a dále přímo do informačního systému firmy. Výhodou je pak rychlejší expedice, úspora administrativy a vyšší počet objednávek. Více informací u našich zástupců.
2009-06-02 - Aleš Kacl

Profimed úspěšně nasadil mobilní řešení mAgent

Řešení mAgent Enterprise spustila do ostrého provozu od 15. 5. společnost Profimed, která se zaměřuje na pomůcky dentální hygieny a péče o tělo. Naše mobilní řešení přineslo jejím zástupcům v terénu řadu potřebných modulů, jako jsou Objednávky, Sjednávání schůzek, Katalogy vč. obrázků produktů a Bonusový systém. Řešení mAgent Enterprise zároveň obsahuje můstek na firemní informační systém ABRA G4. Více o tomto řešení u našich zástupců.
2009-05-18 - Aleš Kacl

mAgent je „euro-ready“

Mobilní řešení mAgent pro obchodní zástupce splnilo požadavky na přechod do eurozóny. Již nyní je tak využitelný pro firmy Evropské unie, které své platby a např. i stavy zásob evidují v měně Euro. Aplikaci mAgent je rovněž možné lokalizovat do všech evropských jazyků. Více informací o řešení pro Vaše zaměstnance v terénu poskytnou naši obchodní zástupci.
2009-05-04 - Aleš Kacl

mAgent plně kompatibilní s nejčastějšími ERP v ČR!

Mobilní řešení mAgent je nyní plně kompatibilní s více než 15 nejrozšířenějšími ERP systémy v ČR, jako jsou např. Helios, Abra G4, Cézar, K2, Pohoda či Money S3. Společnost Sunnysoft neustále rozvíjí vlastní aplikaci Sunnysoft mConnector, která je zodpovědná za obousměrnou výměnu dat mezi mobilním řešením mAgent a užívanými ERP systémy v ČR. Na zakázku je však schopna vyvinout konektor na jakýkoliv informační či ERP systém. Více informací získáte na www.mAgent.cz nebo u našich zástupců.
2009-04-21 - Aleš Kacl

SOLID CZECH zefektivnila objednávání nasazením mAgenta

Mobilní řešení Sunnysoft mAgent nasadil od 1. března do ostrého provozu SOLID CZECH a.s., přední prodejce produktů z oblasti elektromateriálu a audio-video příslušenství. Obchodní zástupci získají v reálném čase do PDA veškerá potřebná data pro úspěšné uzavření zakázky, aniž by neustále museli dotazovat centrálu na stav skladů, ceny či informace o sortimentu. Mají přehled také o pohledávkách po splatnosti. Snížení provozních nákladů a zefektivnění činnosti zástupců s sebou nese nárůst počtu objednávek, které jsou přenášeny z PDA rovnou do systému Abra G4. Hlavním přínosem pro SOLID CZECH jsou kromě zrychlení toku informací také automatizované reporty a zjednodušení vystavování a oběhu dokladů. mAgent tak nahradil starší a nevyhovující řešení qPix. Více informací získáte na www.mAgent.cz.
2009-04-07 - Aleš Kacl

mAgent Start a Business v nové verzi 3.0

Mobilní řešení mAgent Start a mAgent Business se dočkalo nové výkonnější verze 3.0. Malé a středně velké společnosti, které vyžadují stabilní servis a uživatelský komfort, tak od února 2009 navíc získají další rozšiřující funkce a rovněž podporu pro slovenské zákazníky.
Mezi mnoha novými funkcemi je např. modul GPS, který umožňuje k naplánovaným schůzkám, kartě zákazníka a v profilu uživatele zapisovat souřadnice GPS. To slouží pro přesnou lokalizaci provozoven zákazníků a pro záznam souvisejících činností obchodních zástupců. Podle přesného místa je možné např. efektivně plánovat a vyhodnocovat trasy. Důležité je i propojení s navigačním softwarem TomTom, které usnadní obchodníkovi orientaci v terénu a umožní jeho snadnou zastupitelnost.
Další inovací v nové verzi mobilního řešení mAgent je pak rozšíření funkcí cenotvorby, např. o možnost definovat slevy nebo naopak příplatky, podle typu platby, a celkově výši dokladu. Jde o dnes běžné případy, kdy zákazník získává určité procento slevy při odběru zboží např. nad 10 tis., nebo sleva za platbu v hotovosti.
Užitečné pak pro slovenské společnosti je mj. zřízení pole IČ – DPH nebo jazyková lokalizace tištěných dokladů. Více informací o možnostech řešení mAgent získáte u našich zástupců.
2009-03-16 - Zuzana Rimešová

Labeta si zvolila řešení mAgent

Výběrové řízení na mobilní řešení pro společnost Labeta a.s. vyhrál tento měsíc produkt mAgent. Společnost zabývající se výrobou dehydratovaných potravin vyžadovala plánování tras, průzkum trhu v oboru i evidence zboží v obchodech.
mAgent ve všech oblastech splnil očekávání a na základě detailní analýzy u zákazníka bude instalován pro obchodní zástupce Labeta a.s.
Více informací o možnostech řešení mAgent získáte u našich zástupců.
2009-02-16 - Zuzana Rimešová

Novinky z oblasti mobilních řešeníNyní máte skvělou příležitost informovat se o novinkách v oblasti mobilních řešení mAgent .
Dne 7. 1. 09 vyšlo první číslo našeho pravidelného dvouměsíčníku Novinky Sunnysoft mAgent!
Víte, že vaši obchodníci efektivně využívají jen 10% svého času na jednání se zákazníky? Co ale těch zbývajících 90% jejich času? Pokud Vás zajímá, jak lépe využít čas vašich obchodníků a zvýšit efektivitu pracovních procesů, nechte se inspirovat společnostmi, kterým již Sunnysoft mAgent v jejich práci pomáhá!
Zajímáte-li se o novinky z oblasti mobilních řešení mAgent, se můžete se zde přihlásit k odběru newsletteru divize mobilních řešení.
2009-01-12 - Zuzana Rimešová

Partnerství Gold Certified společnosti Microsoft obhájeno!

Sunnysoft opětovně obhájil statut Gold Certified Partner poskytovaný společností Microsoft. Partnerství představuje pro jeho držitele známku nejvyšší úrovně odborných znalostí s technologiemi Microsoftu a zároveň úzké pracovní vztahy. Tento statut získal v oblasti ISV Software solutions a Mobility solutions. To Sunnysoftu umožňuje přístup ke zdrojům a zajišťuje podporu a benefity na nejvyšší úrovni, které přispívají ke zvýšení konkurenceschopnost společnosti.
2008-12-15 - Zuzana Lavičková

mAgent vyhrál další výběrová řízení

Rádi bychom Vás informovali, že mobilní řešení mAgent Sunnysoft uspěl v dalších dvou výběrových řízeních. S implementací systému, který slouží pro mobilní sběr dat a řízení pracovníků v terénu, se nyní začalo ve společnostech Zahradnictví Hrdlička a VOD s.r.o. Výhoda, kterou mAgent nabízí, je možnost úzkého provázání s ekonomickými informačními systémy, které dané společnosti využívají. V případě Zahradnictví Hrdlička je mAgent propojen na ERP systémem CÉZAR. U firmy VOD s.r.o., která podniká v oblasti výroby stavební prvků, dojde k provázání s informačním systémem K2. Od začátku příštího roku se budou aplikace testovat. Více informací o mAgentovi naleznete zde.
2008-12-01 - Zuzana Lavičková

mAgent a TomTom

Pro snadnější použití je nyní možnost propojení řešení Sunnysoft mAgent s GPS navigací TomTom. Pracovníci tak uspoří čas a manažerům tato novinka poslouží jako nástroj kontroly svých zaměstnanců, neboť mohou sledovat trasy, po kterých se obchodníci v daný den pohybovali.
2008-11-20 - Zuzana Lavičková

OHŇOSTROJE Krupička spolupracují se Sunnysoftem

Po předchozí testovací fázi mobilního řešení mAgent přechází nyníspolečnostOHŇOSTROJE Krupička, s.r.o. do ostrého provozu portálového řešení www.mAgent.cz. . Společnost se zabývá velko- a maloobchodním prodejem zábavní pyrotechniky a kompletní realizací ohňostrojů pro různé akce. Cílem spolupráce je s nadcházející hlavní sezonou plně funkční přechod na mobilní sběr objednávek a zajištění včasných dodávek zboží do sítě obchodních partnerů do konce roku. Až si půjdete koupit zábavní pyrotechniku k oslavě Nového roku, vzpomeňte si na Sunnysoft!
2008-11-03 - Zuzana Lavičková

Solid Czech našel dokonalé spojení se Sunnysoftem

Společnost Solid Czech, v jejímž sortimentu nalezneme zboží zaměřené na elektromateriály a audio-video příslušenství, našla s mobilním řešení Sunnysoft mAgent dokonalé spojení, díky kterému bude mít vždy aktuální přehled o stavu zásob, cenách a podrobné informace o zákaznících. Mobilní řešení Sunnysoft mAgent ve specializované verzi Abra G4 povede ke zlepšení poskytované obchodní služby, zvýší efektivitu pracovníků a v konečném důsledku podpoří konkurenceschopnost společnosti.
2008-10-20 - Zuzana Lavičková

Sunnysoftu se prezentoval na Invexu 2008!

Od 6.10. do 9.10.2008 mohli návštěvníci 18. Mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních řešení Invex 2008 zavítat k stánku společnosti ABRA Software, jehož součástí byla letos také expozice společnosti Sunnysoft. Zájemci mohli shlédnout prezentaci řešení pro mobilní sběr dat a řízení pracovníků v terénu - Sunnysoft mAgent, a také zajímavé produkty ze sortimentu, které jsou běžně v prodeji v kamenných prodejnách nebo eshopu.
2008-10-06 - Zuzana Lavičková

Profimed navázal spolupráci se Sunnysoftem

Za přispění společnosti Abra, která je poskytovatelem ERP informačních systémů, zahájil Sunnysoft spolupráci se společností Profimed. Specializovaná verze aplikace mAgent, kterou bude využívat tým obchodních zástupců, zjednoduší jejich každodenní práci v terénu, podpoří jejich informovanost a přispěje v konečném důsledku ke zvýšení spokojenosti zákazníků. V sortimentu Profimedu, působícího na trhu již od roku 1992, naleznete špičkové výrobky pro ústní hygienu a péči o tělo.
2008-09-22 - Zuzana Lavičková

Relaxace a opálení s mAgentem

Verze Start mAgent od Sunnysoftu je nyní testována servisními techniky a obchodními zástupci společnosti SMIS SK, s.r.o., která je dovozcem renomovaných značek vířivých bazénů, solárií, saun a kosmetiky jak na český tak i slovenský trh. Aktuální informace o cenách, stavu zásob a zákaznících mají obchodníci díky mAgentu nově neustále po ruce. Pružnější servis přispěje ke zkvalitnění služeb a spokojenosti zákazníků. Více o mobilním řešení mAgent naleznete zde.
2008-09-08 - Zuzana Lavičková

Firemní informační systém CÉZAR se stal mobilním

Díky propojení obchodního a účetního systému CÉZAR s modulem CÉZAR mAgent od Sunnysoftu vznikla další možnost jak tento informační systém učinit mobilním. V praxi to znamená, že současní uživatelé ERP systému CÉZAR mají další variantu jak bez větších nákladů přejít na prodej z vozu, sbírat objednávky přímo v terénu, zkrátka stát se mobilním velko- či maloobchodem, aniž by byli nuceni investovat do nového zařízení, IT správy aj. Přečtěte si více v tiskové zprávě.
2008-08-22 - Zuzana Lavičková

Řady spokojených uživatelů mAgenta se rozrůstají

Široký záběr rozličných firem, kterým dokáže mobilní podnikové řešení mAgent od Sunnysoftu vyjít vstříc, byl stvrzen dalším uživatelem - společností Kubi s.r.o. Ta se zaměřuje na výrobu plochých a 3D reklamních osvěžovačů vzduchu všem dobře známým jako „stromečky“. Budovaný tým obchodních zástupců tak bude mít díky mAgentu po ruce vždy aktuální přehled o stavu objednávek, zásob a jejich cenách. Podrobnosti naleznete v tiskové zprávě.
2008-08-11 - Zuzana Lavičková

Detecha zahájila testovací fázi mAgenta

Po úspěšné počáteční implementaci začala společnost Detecha počínaje červencem testovat mobilní řešení mAgent od Sunnysoftu. Detecha, známá svým tradičním výrobkem Jelení lůj z kosmetické řady REGINA, se specializuje také na zdravotní kosmetiku se značkou MEDICALCARE a nátěrové hmoty. Více se dozvíte v tiskové zprávě.
2008-07-25 - Zuzana Lavičková

Tři noví „agenti“ společnosti Sunnysoft

Sunnysoft přichází s novinkou mobilního řešení Sunnysoft mAgent, které se dokáže stát řešením pro malé, střední i velké firmy.
Ať už je tedy tým vašich obchodních zástupců jakkoliv velký, umožní vám Sunnysoft mAgent využít jejich čas mnohem efektivněji a zlepšit tak celkové výsledky. Přesvědčte se sami o výhodách aplikace Sunnysoft mAgent a najděte si to správné řešení podle vašich potřeb - Sunnysoft mAgent Start, Business a nebo Enterprise.
2008-07-01 - Zuzana Lavičková

Hořické trubičky začaly využívat mobilní řešení

Společnost Pravé Hořické trubičky - tradiční výrobce české pochoutky, která získala ochrannou známku EU pro chráněné zeměpisné označení HOŘICKÉ TRUBIČKY, navázala spolupráci se Sunnysoftem. Budovaný tým obchodních zástupců nyní využívá mobilní řešení mAgent od Sunnysoftu podporující přímý prodej z vozu. Bližší informace naleznete zde.
2008-06-16 - Zuzana Lavičková

Sunnysoft získal ocenění Finalista Microsoft Awards 2008!

Sunnysoft obdržel v konkurenci 60 řešení od 35 různých přihlášených soutěžících druhé místo v kategorii Microsoft Technology Awards 2008. Toto ocenění se každoročně uděluje nejlepším partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Sunnysoft uspěl s implementací systému řízení a podpory procesů práce obchodních zástupců mAgent ve společnosti Bontonfilm, která je největším distributorem filmových titulů. Oceněním získává kromě jiného možnost používat prestižní logo Microsoft Technology Awards 2008 Finalist.
2008-06-02 - Klára Šebestová

Rivershow

Ve čtvrtek 22.5.2008 pořádali společnosti Sunnysoft, Codeware a T-Mobile velmi zajímavou konferenci s názvem Rivershow. Loď Európé s více než 50 účastníky zamířila k soutoku Vltavy a Berounky, zatímco jednotlivé společnosti prezentovaly své produkty. Sunnysoft představil řešení mAgent jako efektivní nástroj pro podporu práce pracovníků v terénu a jejich řízení. Následovala cesta zpět - po chutném rautu se všichni mohli kochat krásami historické Prahy, ať již zvolili závětří kryté hlavní paluby nebo pobyt na terase lodi. Budeme rádi pokud si stáhnete naši prezentaci a prohlédnete fotografie.
2008-05-26 - Klára Šebestová

Seminář „Informační technologie pro potravinářské společnosti“

Zveme Vás na seminář Informační technologie pro potravinářské společnosti pořádaný společností LCS International, a.s.Novém pivovaru v Hradci Králové dne 5.6.2008 od 9:00 do 15:00 hod. Seminář je určen pro TOP management středních a větších firem z oblasti potravinářství. Seminář má představit možnost komplexnosti ICT projektů v oblasti řízení a plánování výroby, obchodu a manažerského řízení za využití IS, technologií, mobility, BI, apod. Zástupce společnosti Sunnysoft pohovoří na téma Mobilita jako základ efektivního obchodu. Zájemci se mohou zdarma registrovat tímto registračním formulářem, nebo na e-mailové adrese pavlina. hrobska@helios. eu, případně na telefonním čísle +420 495 809 211.
2008-05-19 - Zuzana Lavičková

Mobilní řešení pro společnost Carrot Euro s. r. o.

Novým zákazníkem společnosti Sunnysoft s. r. o. je firma Carrot Euro s.r. o. Využíváním na míru připraveného mobilního řešení pro správu majetku a úkolů s využitím PDA Opticon chce firma zprůhlednit a zjednodušit pohyb majetku na jednotlivých zakázkách a přidělovat úkoly technikům v terénu. Společnost Carrot Euro s. r. o. je rentalová společnost zabývající se návrhem a komplexním řešením problematiky v oblasti náhradní dodávky elektrické energie, tepla, klimatizace, mobilního osvětlení a souvisejících služeb formou pronájmu požadovaného zařízení a poskytnutím s tím souvisejících služeb i servisu. Jedním z nepřehlédnutelných projektů byla spolupráce se společností Kapsch s. r. o. , pro kterou navrhla spolehlivé komplexní řešení pro náhradní dodávku elektrické energie na mýtných branách tak, aby bylo možné spustit zkušební pilotní provoz.
2008-05-06 - Klára Šebestová

Nejlepší fotografie přírody se Sunnysoftem

Sunnysoft se stal partnerem výstavy fotografií Wildlife Photographer of the Year, která zavítá do České republiky, aby tu představila renomovanou soutěž BBC a Přírodovědného muzea v Londýně. Výstava se koná od 28. 4. do 30. 5. 2008 v Praze, v Karolínu. Poprvé ve více než čtyřicetileté historii soutěže se u nás představí přehlídka nejlepších fotografií přírody. Výstavu vítězných, více než stovky velkoformátových fotografií doprovodí neméně zajímavá projekce fotografií minulých ročníků, trojrozměrné exponáty a zvuková kulisa. Výstavu obohatí i samostatná doprovodná kolekce mikro a makrofotografií.
2008-04-22 - Zuzana Sedláková

mAgent pro obchodní zástupce společnosti LADISLAV HOUSKA, s.r.o.

Dalším spokojeným uživatelem mobilního řešení Sunnysoft mAgent je firma LADISLAV HOUSKA, s.r.o., která prodává např. závaží trax, záplaty na duše, vyvažovací tělíska, montážní pasty, prořezávačky, pneuměřiče, opravné hříbky, ruční nářadí, duše, pneuventily a další. Ve firmě Houska tak dnes při své každodenní práci oceňují především možnost tisknout přímo na místě všechny doklady. A také to, že jejich obchodní zástupce má veškerá data o dostupnosti zásob a jejich cenách ihned k dispozici a také může pořizovat a sledovat data o zákaznících. Více o přínosech mobilního řešení mAgent pro vaše podnikání naleznete zde .
2008-04-17 - Zuzana Sedláková

Kartografie využívá mobilní řešení mAgent

Společnost Kartografie PRAHA, přední český výrobce map, školních atlasů, autoatlasů, a průvodců, zefektivnil práci svých terénních pracovníků a výrazně urychlil prodejní administrativu. To vše díky zavedení mobilního řešení mAgent od Sunnysoftu. Více se dozvíte zde
2008-04-02 - Zuzana Lavičková

Kosmetika REGINA začíná používat mobilní řešení mAgent

Jistě všichni dobře znáte produkt Jelení lůj. Na trh ho již tradičně přináší jeden z nejznámějších českých výrobců kosmetiky, kterou je společnost Detecha a její kosmetická značka Regina. Společnost Sunnysoft zde začíná s implementací mobilního řešení mAgent. Více se dozvíte zde
2008-03-18 - Zuzana Sedláková

Společnost Tech-Lit začala využívat mAgenta od Sunnysoftu

Společnost Sunnysoft rozšířila řady svých zákazníků o firmu Tech-Lit, která počátkem února začala využívat mobilní řešení Sunnysoft a mAgent. Zavedením tohoto řešení zvýší firma Tech-Lit produktivitu svých zaměstnanců, konkurenceschopnost a poskytne lepší služby svým zákazníkům. Více informací naleznete zde.
2008-03-03 - Zuzana Sedláková

Nový portál mAgent.cz

Navštivte nový portál pro obchodní zástupce. Připravili jsme pro Vás interaktivního průvodce pořízením objednávky v PDA. Více informací získáte na adrese www. magent. cz
2007-12-04 - Jaroslav Prchal

Průzkum na Invexu je v plném proudu

Právě probíhající průzkum na veletrhu Invex je v plném proudu. Tazatelky za pomoci technologie Sunnysoft mResearch vyzpovídaly více než 1000 návštěvníků. Aktuální výsledky můžete sledovat na adrese http://www. mAgent. cz/mResearch/Invex2007/.
2007-10-24 - Zuzana Sedláková

Na Invexu bude probíhat unikátní průzkum se soutěží o hodnotné ceny

Ve dnech 22.10 - 25.10. můžete s námi na Invexu soutěžit o úžasnou hlavní cenu - navigační přístroj Mio H610 a další hodnotné ceny. Během těchto tří dnů bude po celou otevírací dobu na brněnském výstavišti probíhat unikátní průzkum využívající technologie Sunnysoft mResearch. Návštěvníci veletrhu budou osloveni tazatelkami společnosti Factum Invenio aby vyjádřili svůj názor v anketě a pak se mohli zapojit do slosovací soutěže a každý den v 16:00 hod. vyhrát na stánku Sunnysoft velmi zajímavé ceny. Stánek Sunnysoft pavilon F stánek č. 05. Více informací se dozvíte zde.
2007-10-23 - Zuzana Sedláková

Vítězství žen na mistrovství světa v Jižní Koreji 2007

Raftingový oddíl žen RK STAN získal zlato na mistrovství světa v Jižní Koreji. Světový šampionát v raftingu se uskutečnil 27.6.-2.7. 2007 v Jižní Koreji na řece Naerinchon východně od Soulu. Reprezentační posádka žen zde dosáhla vnikajících výsledků a obhájila celkové prvenství! Společnost Sunnysoft, hrdý sponzor týmu, srdečně gratuluje k tomuto úžasnému výkonu a přejeme mnoho dalších úspěchů celému týmu! Další informace naleznete zde.
2007-08-24 - Zuzana Sedláková

Sunnysoft mResearch na Autosalonu Brno 2007 - výherci ankety

V rámci prezentace společnosti Sunnysoft proběhl na veletrhu Autosalon 2007 v Brně i průzkum veřejného mínění pomocí mobilního řešení Sunnysoft mResearch. Ze všech respondentů jsme vylosovali 5 výherců atraktivních cen.
1.cenu - Autonavigaci iTec získal Jaroslav Szymanski, 2. a 3. cena - sportovní tašky Krusell poputují ke Karlu Tůmovi a Aleši Svobodovi,
4.cenu - triko Sunysoft obdrží pan Roman Stojanov
a 5. cenu - triko Krusell dostává Martin David.
Gratulujeme a výhry zasíláme poštou.
2007-06-25 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft Cup Trnávka 2007 - víkend raftových závodů

Sunnysoft je opět hlavním sponzorem letos již jedenáctého ročníku Českého poháru v raftingu, který se tradičně koná na kanále Trnávka u města Želiv. Na jedné z nejzajímavějších tratí v ČR poměří své síly raftová elita a v rámci VIP závodu také řada známých osobností. Další informace naleznete zde.
2007-06-15 - Jakub Hoplíček

Zveme Vás na seminář - Trendy v řízení podniků pomocí informačních technologií a možnosti dotací EU.

Sunnysoft je opět jedním z hlavních partnerů již tradičního semináře společnosti LCS International, a.s., jehož tématem letos budou Trendy v řízení podniků pomocí informačních technologií a možnosti dotací EU. Akce se bude konat 30.května 2007 od 9.00 do 15.00 hodin v prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové. Seminář je určen především pro TOP management středních a větších firem a klade si za cíl vysvětlit a přiblížit přínosy možnosti uplatnění IT/ICT (informačních a komunikačních technologií) pro řízení firmy. Na semináři vystoupí řada partnerských společností a také významné osobnosti z oblasti IT, jako například bývalá ministryně informatiky Ing. Dana Bérová. Součástí budou i praktické ukázky řešení IS pro střední a větší společnosti, včetně vystoupení představitelů z řad uživatelů. Více informací získáte zde
2007-05-15 - Jakub Hoplíček

Konference Firemní mobilita

Sunnysoft byl jedním z hlavních partnerů konference nazvané Firemní mobilita, která proběhla 28. února 2007 v Konferenčním centru CITY v Praze. Prezentace byly věnovány tématům jako vytváření mobilního prostředí v podnikových informačních systémech, či mobilní dostupnost systémů a zaměstnanců. Martin Strouhal, CEO společnosti Sunnysoft, přednášel v prezentaci nazvané Mobilita firemních dat o nejnovějších trendech v mobilních řešeních a mobilitě dat firemních serverů. V panelové diskuzi pak produktový manažer Mario Petrus odpovídal na otázky týkající se oblasti PDA, navigací a propojení různých mobilních systémů.
2007-03-01 - Jakub Hoplíček

Klíčové technologie při průzkumech trhu

Rozhovor s RNDr. Janem Herzmannem, analytikem a ředitelem společnosti Factum Invenio naleznete na této straně. Určitě si ho nenechte ujít.
2007-01-02 - Jan Sedláček

Společnost LCS International jako první podpořila Sunnysoft mConnector

Společnost LCS International a.s. jako vůbec první z oblasti výrobců ekonomických systémů podpořila obousměrnou výměnu dat mezi svými systémy a portálem www.mAgent.cz. Portál slouží zejména pro komunikaci mezi obchodními zástupci a centrálou. Celý článek zde.
2006-10-27 - Jan Sedláček

Computer Press vybaví obchodníky Sunnysoft mAgentem

Společnost Computer Press podepsala implementační smlouvu se společností Sunnysoft a bude distribuovat svoji kvalitní literaturu pomocí systému Sunnysoft mAgent. Součástí projektu je obousměrná komunikace s ERP systémem Navision.
2006-10-20 - Jan Sedláček

Bonton Film zvolil mobilní řešení Sunnysoft mAgent

Bonton Film pro své obchodní zástupce v terénu zvolil jedno z nejrozšířenějších mobilních řešení v české republice - aplikaci Sunnysoft mAgent. Obchodní zástupci tak budou mít neustále aktuální informace z centrály a naopak manažeři budou mít k dispozici téměř v reálném čase veškeré prvotní doklady (například objednávky). Současně mohou sledovat informace o výkonu celého týmu i jednotlivců. Nyní probíhá implementace. Součástí projektu je obousměrná komunikace se systémem Helios Green (dříve LCS Noris).
2006-10-19 - Jan Sedláček

Společnost Druid CZ zvolila pro své obchodní zástupce portálové řešení www.mAgent.cz

Společnost DRUID CZ se stala první společností, která využije unikátní komponentu Sunnysoft mConnector (více zde: www.mAgent.cz). Prvním ekonomickým systémem, který plně podporuje obousměrnou komunikaci je systém Helios Orange. Pilotní provoz bude ukončen v průběhu následujících třech měsíců. Celý článek zde.
2006-10-18 - Jan Sedláček

Tajemné Origami se Sunnysoft mAgentem na Invexu!

Tajemstvím zahalený projekt "ultra mobilního PC" z vývojových laboratoří Microsoftu, Intelu a z dílny Asusu bude k vidění v kombinaci s jednou z možných podnikových aplikací - Sunnysoft mAgentem - hala B, stánek č. 30! Tato aplikace umožňuje řídit obchodní zástupce v terénu, sledovat jejich výkony, podrobnosti o návštěvách, trasách či aktivitách. Celý článek zde.
2006-10-09 - Jan Sedláček

Zveme Vás na veletrh Invex 2006 (hala B, č. 30)!

Na veletrhu budeme představovat nejdůležitější novinky z oblasti mobilních řešení, kapesních počítačů, navigací a SW produktů.
Sunnysoft ve spolupráci se společností Factum Invenio již potřetí realizuje exklusivní výzkum technologií Sunnysoft mResearch pro Hospodářské noviny - internetový portál iHNed.cz. Čtenáři se tak budou moci seznamovat průběžně s výsledky průzkumu... Celý článek zde.
2006-10-04 - Jan Sedláček

I česká firma může používat vyspělé mobilní technologie

„Kdybych měl komentovat implementaci a následný servis ze strany LCS International a Sunnysoftu, vyjádřil bych to takto: Kdybychom se rozhodovali znovu, opět bychom si vybrali to samé, to znamená Helios a mAgenta.“ Aleš Junek, ředitel společnosti CANTO s.r.o., 6.9.2006. Celý článek zde.
2006-09-08 - Jan Sedláček

Sunnysoft zvítězil v soutěži Microsoft Industry Awards

Sunnysoft získal ocenění Microsoft Industry Awards. Cena byla udělena produktu Sunnysoft mService v kategorii „Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility“ za realizaci projektu ve společnosti Severočeská plynárenská, a.s. – RWE Group. Více informací naleznete zde.
2006-06-21 - Jakub Hoplíček

Běh pro Paraple - Sunnysoft podporuje Centrum Paraple

Centrum Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy v návratu do života. Projekt Běh pro Paraple je výzvou pro zdravé lidi, aby se vsadili, běželi a podpořili tak ty, kteří chodit ani běhat nemohou. Sunnysoft v tomto roce reprezentovali zástupci všech tří divizí a Martin Strouhal, ředitel společnosti. V letošním ročníku je odhadovaný celkový výtěžek akce na 588.000 Kč, který bude použit na rozšíření pomoci Centra Paraple a na přístavbu budovy , plánovanou na rok 2007. Více informací naleznete zde.
2006-06-10 - Jakub Hoplíček

Zveme Vás na seminář - Přínos informačních technologií pro řízení firmy

Sunnysoft jako partner semináře, který pořádají Regionální hospodářská komora Severovýchodních Čech a společnost LCS International si Vás dovoluje pozvat na bezplatný seminář s názvem Přínos informačních technologií pro řízení firmy. Seminář se uskuteční 25.května v Amber Hotelu Černigov v Hradci Králové a je určen pro management středně velkých firem.
2006-05-12 - Jakub Hoplíček

Průzkum technologií Sunnysoft mResearch na veletrhu Svět knihy 2006

Ve dnech 5.-7.5.2006 probíhal na pražském Výstavišti v Holešovicích veletrh Svět knihy 2006. Vydavatelství Portál společně s partnery (Svazem českých knihkupců a nakladatelů, organizátorem veletrhu Svět Knihy 2006, a společností Factum Invenio) zde uskutečnilo rozsáhlý marketingový průzkum veřejného mínění technologií Sunnysoft mResearch. Více v tiskové zprávě.
2006-05-08 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft mAgent je v ostrém provozu ve společnosti ROD a.s.

Společnost ROD, a.s. se specializuje na velkoobchodní prodej materiálů a výrobků pro ortodoncii, ortodontickou a protetickou laboratoř a vybavení pro zubní ordinace. Tým sedmi obchodních zástupců nyní používá Mobilní řešení Sunnysoft mAgent pro plánování návštěv, sběr objednávek a okamžitý přístup k více jak 8000 skladových položek.
2006-03-22 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft Vás zve na Microsoft Mobility Tour, 29 března 2006, Hilton Praha

Rádi bychom vás pozvali na akci společnosti Microsoft, našeho partnera, která přiblíží potenciál Windows Mobile jak partnerům a stávajícím i novým uživatelům, tak i vývojářům. Ve třech sekcích poznáte nejnovější nástroje a prvky platformy Windows Mobile i způsoby, jak Windows Mobile může zefektivnit vaše podnikání.Registrace a více informací zde.
2006-03-20 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft mResearch mezi vítězi Creative Mobile Award 2005

Mobilní řešení Sunnysoft mResearch bylo oceněno jako jedno ze tří nejlepších řešení v soutěži Creative Mobile Award. Porota vybírala ze 27 přihlášených produktů.
2006-03-03 - Vladimír Kobzev

Společnost ALBI využívá mobilní řešení od Sunnysoftu

Společnost ALBI Česká republika, která je významným českým výrobcem a distributorem sortimentu pro oslavu a jedním z největších výrobců přání do obálky, si pro řízení svých obchodních zástupců a sběr dat vybrala řešení mAgent od společnosti Sunnysoft. Více v tiskové zprávě
2006-02-22 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft a Microsoft uspořádaly seminář zaměřený na mobilní technologie

Společnosti Sunnysoft a Microsoft uspořádaly dne 14. února 2006 seminář nazvaný „PDA Academy 2006“. Jedná se již o druhou akci svého druhu, první PDA Academy se uskutečnila u příležitosti veletrhu Invex v říjnu loňského roku. V obou případech se setkala s velkým zájmem. Více se dozvíte v tiskové zprávě.
2006-02-14 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft mAgent Go&Sell

30 dní provozu mobilního řešení pro menší firmy ZDARMA. Po registraci uživatele je možný 30 denní plný ostrý provoz mobilního řešení Sunnysoft mAgent Go&Sell zcela bez závazků a ZDARMA! Vyzkoušejte si práci s mobilní kanceláří již dnes!
www.mAgent.cz
2006-01-16 - Jakub Hoplíček

Společnost Factum Invenio se stala dalším referenčním zákazníkem mobilního řešení Sunnysoft mResearch.

Sunnysoft mResearch umožňuje efektivně provádět průzkum trhu, nebo veřejného mínění pomocí kapesních počítačů. Zároveň podporuje bleskové vyhodnocení a prezentaci výsledků šetření. Více zde.
2006-01-02 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft mService ve společnosti Severočeská plynárenská, a.s. RWE GROUP

Sunnysoft oznamuje uvedení systému Sunnysoft mService v oblasti plynárenství do ostrého provozu.
Referenčním zákazníkem se stala společnost Severočeská plynárenská, která je součástí RWE Group.

Sunnysoft mService slouží k distribuci pracovních příkazů pracovníkům v terénu, umožňuje jejich plánování a zachycuje realizované pracovní operace včetně odečtů. Více zde.
2005-12-31 - Jakub Hoplíček

PF 2006

PF 2006Může se zdát, že všechna oddělení obsahují stejnou novinku. Přišla nám však natolik důležitá, že jsme se rozhodli jí zdůraznit hned třikrát.
2005-12-28 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft na Microsoft Road Show 2005

Sunnysoft prezentoval mobilní technologie v rámci Microsoft Road Show 2005. Na této prezentaci také proběhl průzkum prostřednictvím technologie mResearch od společnosti Sunnysoft. Více se dozvíte v tiskové zprávě.
2005-12-22 - Jakub Hoplíček

Letošní Invex byl pro Sunnysoft úspěšný

Společnost Sunnysoft se zúčastnila mezinárodního veletrhu Invex. Do Brna odjížděla se 4 nominacemi na Křišťálový disk. Nejcennější byla nominace za mobilní řešení pro obchodní zástupce mAgent.
Podrobnosti v tiskové zprávě.
2005-11-04 - Martin Strouhal

Invex: Oceněné exponáty Sunnysoft

Sunnysoft po úspěchu v nominacích získal dvě ocenění za exponáty na veletrhu Invex. Miniaturní počítač FSC LIFEBOOK 1510 získal Křištálový disk v kategorii Profesionální hardware. Navigační řešení Wayfinder Navigator pro mobilní telefony a PDA získalo Zvláštní cenu redakce deníku Hospodářské noviny.
2005-10-25 - David Šilhan

Sunnysoft v obležení na Invexu

Prohlédněte si fotoreportáž z veletrhu INVEX 2005 zde.
2005-10-24 - David Šilhan

PDA Academy 2005 - 26.10.2005 hotel Voroněž v Brně

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář PDA Academy 2005 pořádaný společnostmi Microsoft a Sunnysoft, který se uskuteční dne 26.10.2005 v 15 hodin v konferenčním sále D interhotelu Voroněž 1. (Orientační bod: hotel se nachází nedaleko brány č. 4 brněnského výstaviště BVV.)

Detaily a registrační formulář naleznete na adrese www.sunnysoft.cz/seminar/
2005-10-21 - David Šilhan

Video: Sunnysoft mResearch v průzkumech na Autosalonu 2005

Podívejte se na nový klip o použití Sunnysoft mResearch v průzkumech na Autosalonu. Sledujte streamované video, nebo si jej uložte pro přehrání v pda.
2005-09-30 - David Šilhan

T-Mobile využívá pro průzkumy technologii Sunnysoft mResearch

Společnost T-Mobile má již dvouletou zkušenost s technologií Sunnysoft mResearch. Naposledy ji využila při rozsáhlém průzkumu v němž byly zkoumány odpovědi více než 20.000 respondentů.
2005-09-22 - Jan Sedláček

Sunnysoft mAgent získal certifikát Designed for Windows Mobile

Sunnysoft mAgent nejrozšířenější český podnikový systém pro sběr dat získal certifikát Designed for Windows Mobile od společnosti Veritest. V oblasti mobilních řešení je to první aplikace, která tento certifikát získala. K udělení došlo 31.8.2005.
2005-09-05 - David Šilhan

Jsou fúze dobré a jsou fúze špatné

Ve vodách českého IT byznysu se nestává příliš často, aby docházelo k zajímavým fúzím. V minulých letech sice došlo k několika takovým, ale obvykle se jednalo o operace plánované v dalekém zahraničí, které někdy dokonce na stav českého trhu vliv neměly, anebo měly vliv malý. Další podrobnosti se dozvíte z tiskové zprávy.
2005-06-24 - David Šilhan

Rozsáhlý průzkum - Autosalon Brno 2005

Společnost Temposervis provede ve spolupráci s Factum Invenio rozsáhlý průzkum na Autosalonu v Brně. Využije při tom technologii Sunnysoft mResearch. Přečtěte si celou tiskovou zprávu.
2005-06-03 - Jan Sedláček

Na Autosalonu Brno 2005 budou představeny dvě novinky z oblasti navigačních systémů

Společnost Sunnysoft uvádí u příležitosti konání veletrhu Autosalon Brno 2005 na český trh novinky z oblasti softwaru pro navigaci. Jedná se o zcela nové a vylepšené verze navigačního systému pro kapesní počítače a smartphony NaviPack ČR Smart a Navigon MobileNavigator|5. Přijměte tímto pozvání na stánek společnosti Temposervis v pavilonu Z, číslo 23, kde vám obě novinky rádi předvedeme. Další podrobnosti se dozvíte z tiskové zprávy a produktového letáku. K zakoupení jsou oba produkty zde a zde.
2005-06-01 - Martin Strouhal


© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena