Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodObchod

Sunnysoft mAgent
ve společnosti Ferrero Česká


Podívejte se na ukázku nasazení mobilního řešení Sunnysoft mAgent pro distribuci cukrovinek ve společnosti Ferrero Česká. Kliknutím na ikonu (>) spusíte přehrávání.

odkazZde si uložte pro přehrávání z PDA, vyšší kvalita 7MB (

Novinky

Je libo smartphone nebo tablet zn. Dell?

Za prodejní výsledky a odbornou znalost v oblasti smartphonů a tabletů nás společnost Dell odměnila statutem Registrovaný partner. Jinými slovy, máte-li zájem o Dell, s důvěrou se na nás můžete obrátit.
2011-09-12 - Martin Strouhal

Chraňte své blízké s GPS lokátorem Inosat!

Inosat My Locator je pokročilé sledovací zařízení určené všem, kteří chtějí mít přehled o tom, kde se právě nacházejí jejich blízcí. Tento GPS lokátor kombinuje systém pro určení polohy prostřednictvím satelitů GPS s mobilní sítí GSM. Spojením obou těchto technologií tak snadno určí svoji polohu a v případě potřeby tuto polohu oznámí majiteli pomocí SMS zprávy nebo přes internetový prohlížeč.
2010-12-13 - Jana Schovánková

Multifunkční držák Brodit vám usnadní každodenní práci s iPadem.

Multifunkční držák švédské značky Brodit je praktickým doplňkem pro každodenní používání tabletu Apple iPad. Držák můžete snadno nastavit do různých úhlů tak, abyste mohli snadno používat Apple iPad jak při práci v kanceláři, na cestách, tak i pro prohlížení obrázků nebo filmů v pohodlí domova. Při sklopení nožičky u držáku lze navíc Apple iPad také snadno přenášet.
2010-12-08 - Jana Schovánková


© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena