Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSoftware

Sunnysoft mAgent
ve společnosti Ferrero Česká


Podívejte se na ukázku nasazení mobilního řešení Sunnysoft mAgent pro distribuci cukrovinek ve společnosti Ferrero Česká. Kliknutím na ikonu (>) spusíte přehrávání.

odkazZde si uložte pro přehrávání z PDA, vyšší kvalita 7MB (

Novinky

Polská lokalizace pro Motoroly ES400, MC65, MC75, MC95

Ve spolupráci s Motorolou Polsko připravujeme InterWrite Standard pro odolné terminály Motorola ES400, MC65, MC75, MC95 s operačním systémem Windows Mobile. Cílem je jazyková lokalizace, která umožní polským uživatelů používat přístroje v rodném jazyce a psát polské znaky na softwarové klávesnici. Pokud máte zájem o další informace, kontaktuje prosím Denise Gobina.
2011-09-01 - Martin Strouhal

50+ klávesnic pro Windows Mobile

Uvažujete-li o pořízení odolných terminálů například značek Motorola, Intermec, Honeywell, Psion Teklogix, Opticon atd. a přemýšlíte jak na En klávesnici psát národní znaky, mohl by se vám hodit InterWrite Keyboard, který rozšiřuje Windows Mobile o možnost psaní dalšími cca 50 jazyky. Program vám eventuálně rádi upravíme na míru. Pokud máte zájem o další informace, kontaktuje prosím pana Denise Gobina.
2011-07-05 - Martin Strouhal

Čeština pro EDA Motorola ES400

Pro mobilní terminál Motorolu ES400 jsme připravili českou jazykovou lokalizaci. Produkt vychází z jazykových lokalizací InterWrite Pro a umožňuje volitelnou plnou lokalizaci systému do českého jazyka a psaní českých znaků na softwarové klávesnici. Pokud máte zájem o nabídku nebo vyzkoušení, neváhejte prosím kontaktovat pana D. Gobina.
2011-06-15 - Martin Strouhal

Software pro PDA


Sunnysoft Contacts

Moderní aplikace pro efektivní správu kontaktů na Windows Mobile.

Sunnysoft Backup Manager

Aplikace pro zálohování dat integrující řadu inovativních funkcí, s příjemným uživatelským rozhraním a atraktivním grafickým prostředím klade důraz především na vysokou bezpečnost vašich dat.

Sunnysoft InterWrite Standard 9.1

Lokalizace pro Microsoft Windows Mobile. Součástí je i klávesnice podporujcí znaky jednotlivých národních jazyků. K dispozici více než pro 50 jazyků. Příjemné prostředí, podpora pro hardwarové klávesnice, klávesa pro snímání obrazovky a další přidané funkce.

Sunnysoft InterWrite Standard 10.0

Lokalizace pro Microsoft Windows Mobile. Součástí je i klávesnice podporujcí znaky jednotlivých národních jazyků. K dispozici více než pro 50 jazyků. Příjemné prostředí, podpora pro hardwarové klávesnice, klávesa pro snímání obrazovky a další přidané funkce.

Sunnysoft InterWrite Pro 9.5

Kompletní lokalizace pro vaše PDA.

Sunnysoft InterWrite Pro 10.0

Kompletní lokalizace pro vaše PDA.

Sunnysoft World Off-Line

Applikace, která Vám umožní prohlížení webových stránek i když jste ´off-line´. Software Vám umožní nejen stránky stahovat a prohlížet, ale i přesně definovat kritéria pro stahovaná data.

Sunnysoft vCard

Aplikace umožňující zasílat elektronické vizitky a předat Váš kontakt v nejkratším možném čase a adekvátním formátu.

Sunnysoft Dictionary

Přehledný a srozumitelný slovník pro kapesní počítače a mnohem více. Pomůže Vám nejen s překlady, ale i s procvičováním nepravidelných sloves, lze si sestavit individuální plán na učení slovíček a více. Z angličtiny / němčiny do češtiny a naopak.

Sunnysoft MapView

Aplikace slouží k práci s mapami s GPS navigací. Její největší výhodou je, že umožňuje uživateli přesně definovat používané podklady. Rovněž s touto aplikací ušetříte náklady-lze použít i jakékoliv volně dostupné mapy!

Sunnysoft InterWrite 10 Keyboard

Sunnysoft Calling Card

Sunnysoft Calling Card Vám pomůže využívat všech výhod volání s předplacenými telefonními kartami jednoduše a bez průtahů, bez zdlouhavého čekání a nekonečného zadávání nejrůznějších přístupových čísel a kódů. Stačí si vybrat číslo ze seznamu a volat tak jako obvykle

Hry a další software

Hry a další software

Služby

Úpravy pro potřeby operátora


© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena