Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSunnysoft InterWrite 10 Keyboard

Sunnysoft InterWrite 10 Sunnysoft InterWrite Keyboard je softwarovou klávesnici pro zařízení s dotykovou obrazovkou. Osm stylů rozložení vám usnadní zadávání znaků v jakékoliv situaci; nápomocna vám bude i vizualizace stisknutého tlačítka, díky které si vždy budete jisti, který znak právě zadáváte. K dispozici je i pohodlná fullscreen klávesnice a zcela nové SmartChoice menu pro jednoduché ovládání všech pokročilých funkcí.

Buy Try

InterWrite 10 Keyboard - main

Funkce klávesnice

  8 keyboard layouts
 • Sunnysoft InterWrite Keyboard (IWK) pracuje s osmi rozdílnými rozloženími klávesnice aby zajistila nejlepší možný uživatelský zážitek.
 • Můžete využít celou plochu displaye s fullscreen klávesnicí, při psaní SMS přijdou vhod velká tlačítka Phone nebo TapUp, pro zadávání delších textů se zase skvěle hodí základní klávesnice Modern a vyznavači stylusu jistě přivítají Classic keyboard, který jim poskytne nejrůznější znaky. Ani čísla nejsou pro IWK problém – nabízí rovnou tři numerické layouty, nejen pro váš mobilní Excel.
 • Zdá se vám to příliš komplikované? Nevěšte hlavu. Všechno nepotřebné můžete jednoduše vypnout…
 • Díky praktickému znázornění právě stisknuté klávesy si budete vždy jisti, které písmeno právě vkládáte. Náhled je aktivní, takže stačí prst posunout a zadat ten opravdu požadovaný znak.

SmartChoice menu

  InterWrite Keyboard Jednou z dalších unikátních funkci Sunnysoft InterWrite Keyboard je grafické menu, které se zobrazuje přes celou obrazovku. Spouští se stiskem tlačítka Fn, které je dostupné na každém layout klávesnice.
 • Po stisku Fn se před vámi otevře záložka Funkce, ze které můžete ovládát pokročilé nabídky IWK.
 • Ve druhé záložce si můžete jednoduše vybrat požadovaný typ klávesnice.
 • Obsah třetí záložky je už zcela na vás – lze sem vložit jakýkoliv nainstalovaný program, ke kterému tak budete mít přístup skutečně odkudkoliv.

Přiřazení klávesnice k aplikaci

 • Další speciální funkcí je schopnost nastavit specifickou klávesnici pro konkrétní aplikaci. Můžete si tak určit jinou klávesnici pro Word, Excel, pro zprávy, Internetový prohlížeč, IM, atd. Pokaždé, když aplikaci spustíte, zobrazí se přednastavený layout klávesnice.

Aktuální verze 10
Datum uvedení/td> 12.1.2009
Jazyky více než 50 podporovaných
Kompatibilita Windows Mobile 6
Cena 299 Kč včetně DPH


InterWrite Keyboard InterWrite Keyboard InterWrite Keyboard InterWrite Keyboard
InterWrite Keyboard InterWrite Keyboard InterWrite Keyboard InterWriteKeyboard

Pokud Vás naše produkty zaujaly, vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
Jméno (*)
E-mail (*)
Telefon
Opište kód (*)
Vzkaz
Položky označené (*) jsou povinné.

© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena