Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodSoftware

Sunnysoft mAgent
ve společnosti Ferrero Česká


Podívejte se na ukázku nasazení mobilního řešení Sunnysoft mAgent pro distribuci cukrovinek ve společnosti Ferrero Česká. Kliknutím na ikonu (>) spusíte přehrávání.

odkazZde si uložte pro přehrávání z PDA, vyšší kvalita 7MB (

Novinky

Polská lokalizace pro Motoroly ES400, MC65, MC75, MC95

Ve spolupráci s Motorolou Polsko připravujeme InterWrite Standard pro odolné terminály Motorola ES400, MC65, MC75, MC95 s operačním systémem Windows Mobile. Cílem je jazyková lokalizace, která umožní polským uživatelů používat přístroje v rodném jazyce a psát polské znaky na softwarové klávesnici. Pokud máte zájem o další informace, kontaktuje prosím Denise Gobina.
2011-09-01 - Martin Strouhal

50+ klávesnic pro Windows Mobile

Uvažujete-li o pořízení odolných terminálů například značek Motorola, Intermec, Honeywell, Psion Teklogix, Opticon atd. a přemýšlíte jak na En klávesnici psát národní znaky, mohl by se vám hodit InterWrite Keyboard, který rozšiřuje Windows Mobile o možnost psaní dalšími cca 50 jazyky. Program vám eventuálně rádi upravíme na míru. Pokud máte zájem o další informace, kontaktuje prosím pana Denise Gobina.
2011-07-05 - Martin Strouhal

Čeština pro EDA Motorola ES400

Pro mobilní terminál Motorolu ES400 jsme připravili českou jazykovou lokalizaci. Produkt vychází z jazykových lokalizací InterWrite Pro a umožňuje volitelnou plnou lokalizaci systému do českého jazyka a psaní českých znaků na softwarové klávesnici. Pokud máte zájem o nabídku nebo vyzkoušení, neváhejte prosím kontaktovat pana D. Gobina.
2011-06-15 - Martin Strouhal

Nová ROM pro HTC HD2 + InterWrite

HTC uvolnilo update ROM a lokalizace Sunnysoft InterWrite pro HD2! Vše potřebné pro aktualizaci svého přístroje na verzi 3.14 najdete na našich stránkách: www.sunnysoft.cz/htc.
2010-11-10 - Ladislav Veselý

Sunnysoft je jedničkou i v arabském světě

Nejen do češtiny, turečtiny, maďarštiny, katalánštiny či švédštiny a mnohých dalších... Sunnysoft lokalizuje i do jazyka z nejnáročnějších: do arabštiny.

Tým pod vedením rodilého mluvčího a špičkového programátora, Abuthraa Mahera, připravil pro naše arabské zákazníky žádanou novinku - plnou jazykovou lokalizaci pro zařízení HTC HD2, které se na arabském trhu právě začíná prodávat. Rozšiřujeme tak produktovou řadu zahrnující čtečku Koránu, Arabsko-anglický slovník či Hijri kalendář.
2010-06-11 - Ladislav Veselý

Sunnysoft navýšil obrat meziročně o 21 %

Sunnysoft s.r.o. dosáhla za předchozí fiskální rok nárůstu obratu o 21 %. Sunnysoft ukončil fiskální rok 2009 k 30. 6. 2009. Zveřejněné finanční výsledky ukazují dosažený obrat 139 milionů Kč, což v porovnání s fiskálním rokem 2008 (115 mil. Kč) je nárůst o 21 %. Více informací a výhled na fiskální rok 2010 najdete v tiskové zprávě.
2009-08-28 - Aleš Kacl

Slovenština pro všechna PDA s Windows Mobile 6

Sunnysoft InterWrite 10 Standard přeloží do slovenštiny běžné části prakticky jakéhokoliv zařízení s Windows Mobile 6. Spolu s lokalizací dostanete i oblíbenou softwarovou klávesnici Sunnysoft InterWrite 10 Keyboard. Stahujte zde, plná licence je k dispozici v našem obchodě.
2009-07-04 - Ladislav Veselý

Sunnysoft se umístil v TOP 100 nejvýznamnějších ICT firem

Sunnysoft s.r.o. se umístil v žebříčku TOP 100 nejvýznamnějších ICT společností v České republice pro rok 2009. Anketu každoročně vyhlašuje magazín Computerworld, letos opět ve spolupráci se sdružením Czech TOP 100. Hodnotí se obrat společností za předcházející roky. TOP 100 je česko-anglická prestižní publikace mapující trh ICT v ČR. Po 12-ti úspěšných letech vyšel tento oblíbený přehled doplněn o velké množství informací o ICT trhu v ČR.
2009-06-22 - Aleš Kacl

Sunnysoft Cup Trnávka 2009 získali raftaři WD Cvok

Titulárním partnerem závodů raftařů na Trnávce se i pro letošní rok stala společnost Sunnysoft s.r.o. Tentokrát se v Želivě na konci června bojovalo o Český pohár v sérii Mistrovství ČR. V umělém slalomovém kanálu Trnávka zvítězil tým raftařů WD Cvok jak v závodech slalomu, nedělním sprintu, tak i ve slalomu hlídek. Celkem se účastnilo přes 80 posádek. Více se dozvíte na www.kanoe.cz.
2009-06-21 - Aleš Kacl

Sunnysoft 10 let s Vámi

Sunnysoft je tu s Vámi již 10 let! V dubnu jsme oslavili desetileté výročí svého založení a při té příležitosti se Vás ptáme, co byste si v tomto roce od nás přáli za dárky?
Již nyní můžete hlasovat v naší anketě vpravo, nicméně budeme rádi, když nám své podněty a nápady napíšete na náš email ales.kacl@sunnysoft.com. Na všechna přání a nápady odpovíme.
Sledujte však naše webové stránky a newslettery a dočkáte se nyní a v průběhu roku řady zajímavých akcí i nabídek!
2009-04-16 - Aleš Kacl

Lokalizace pro nové HP iPAQ

Nyní dotupná zdarma pro všechny zákazníky, kteří vlastní HP iPAQ z oficiální distribuce pro Českou republiku. Stáhněte si lokalizace pro svůj HP Voice Messenger a HP Data Messenger a používejte svůj HP iPAQ pohodlně v českém jazyce. Sunnysoft InterWrite Pro 10 přináší mnoho užitečných funkcí, jež Vám zpříjemní a usnadní práci i zábavu na Vašem zařízení.
2009-02-17 - Petr Schnepp

InterWrite 10 Keyboard

Zbrusu nový Sunnysoft InterWrite 10 Keyboard přináší revoluci do způsobu zadávání textů na PDA. Unikátní systém 8 různých klávesnic slibuje dosud nevídaný uživatelský zážitek a grafické menu SmartChoice vám usnadní ovládání napříč celým systémem.

K dispozici k vyzkoušenízakoupení.
2009-01-12 - Ladislav Veselý

Sunnysoft Contacts 2

Přímo od našich špičkových vývojářů se k vám dostává zcela nová verze oblíbené aplikace pro správu kontaktů - Sunnysoft Contacts 2. Užijte si plynulé dotykové ovládání, vyhledávání ve všech položkách kontaktu, grafickou rychlou volbu, přehledné vizitky a spoustu dalších vylepšení, která nikdy zbytečně nezatíží váš systém. Stahujte demoverzi, kupujte v našich prodejnách!
2008-12-16 - Ladislav Veselý

Nový Sunnysoft Dictionary

Sunnysoft představuje novou verzi česko-anglicko-německého slovníku pro PDA a Smartphony. Dopřejte si přátelské a efektivní rozhraní, rychlou odezvu a okamžitý start. Kromě standardních slovníkových funkcí dokáže Dictionary přeložit slovo z jakékoliv aplikace ve vašem zařízení, v pravidelných intervalech otestovat vaši slovní zásobu a nabídne vám i překladový seznam nepravidelných sloves. To vše v rámci 30denní bezplatné demoverze. Pro současné majitele je upgrade zdarma.
2008-09-08 - Ladislav Veselý

Sunnysoft nominován na prestižní ceny!

Software společnosti Sunnysoft byl nominován na výroční ceny Best Software Award 2008, udělované odbornou porotou Smartphone & Pocet PC magazínu. O hlavní cenu budou ve své kategorii společně s pohodlnou klávesnicí Sunnysoft InterWrite Fullscreen bojovat i zálohovací aplikace Sunnysoft Backup Manager, internetový pomocník Sunnysoft World Off-line a specialista na předplacené karty Sunnysoft Calling Card.
2008-08-29 - Ladislav Veselý

Čerstvý update pro Sunnysoft Contacts

Sunnysoft vám přináší vylepšenou verzi celosvětově populárního správce kontaktů. K lepšímu přehledu nyní přispěje funkce EasyList zobrazující jednoduchý jmenný seznam a nejen na sluníčku přijde vhod kontrastní Invert skin i spousta dalších novinek. Jak je naším zvykem, update je pro majitele starších verzí zdarma.
2008-08-12 - Ladislav Veselý

Lokalizace pro HP iPAQ 914 Business Messenger

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nové zařízení HP iPAQ 914 Business Messenger. Lokalizace je součástí balení společně s manuálem u zařízení zakoupených v oficiální české distribuci. Instalátor je k dispozici ke stažení zde.
2008-07-24 - Petr Mahdal

Zbrusu nové Sunnysoft Contacts

Sunnysoft uvádí novou verzi oblíbeného správce kontaktů pro Windows Mobile. Dopřejte si řadu inovativních prvků, atraktivní design a všechny nové funkce. Sunnysoft Contacts 1. 3 s sebou přináší efektivní ovládání pomocí uživatelských tlačítek, přímý vstup do adresáře serveru Exchange a řadu novinek, které využijete každý den. Sunnysoft Contacts se stanou vaší nejpoužívanější aplikací!
2008-05-01 - Ladislav Veselý

Lokalizace pro HP iPAQ 614 Business Navigator

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nové zařízení HP iPAQ 614 Business Navigator. Lokalizace je součástí balení společně s manuálem u zařízení zakoupených v oficiální české distribuci. Instalátor je k dispozici ke stažení zde.
2008-03-29 - Petr Mahdal

Lokalizace pro HP iPAQ 214 Enterprise Handheld

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nové zařízení HP iPAQ 214 Enterprise Handheld. Tento model společnosti HP má implementován operační systém Windows Mobile 6 od společnosti Microsoft a vyznačuje se především velkým VGA displejem. Lokalizace je součástí balení společně s manuálem u zařízení zakoupených v oficiální české distribuci. Instalátor je k dispozici ke stažení zde.
2008-02-28 - Petr Mahdal

"Sunnysoft Calling Card" jsou vítězi Smartphone & PocketPC magazínu

Soutěž časopisu „SMARTPHONE & PocketPC“ o nejlepší aplikaci roku 2007 vyhrála letos aplikace „Sunnysoft Calling Card“ v kategorii „Pocket PC: Communication: External Phone Handlers“. Chcete se dozvědět více? čtěte ZDE.
2007-11-23 - Jan Modrák

Česká lokalizace pro modely HTC Kaiser, Herald a Touch s WM6

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o modely společnosti HTC s implementovanou novou verzí operačního systému - Windows Mobile 6. Jedná se o zařízení: HTC Kaiser, HTC Touch, HTC Artemis, HTC Herald Instalátor lokalizace pro tato zařízení je k dispozici ke stažení zde
2007-10-17 - Petr Mahdal

Sunnysoft Contacts 1.2

Úspěšná aplikace Sunnysoft Contacts je nyní ke stažení v dalším vydání. Kromě již oblíbených funkcí nabídne verze 1.2. nové užitečné vlastnosti jako např.: zobrazení jména kategorie v záhlaví, možnost vytáčení spec. znaků (*,#..) , nové skiny nebo vylepšené zobrazování ikonek. Upgrade pro uživatele registrované verze 1. 0 nebo 1. 1 je ZDARMA.
2007-10-03 - Jan Modrák

Sunnysoft vítězem tendru pro společnost E-TEN Corp.

Sunnysoft se stal oficiálním dodavatelem lokalizace pro společnost E-TEN Corp. pro trhy střední a východní Evropy. Společnost Sunnysoft zvítězila jako dodavatel s bohatými zkušenostmi s řešením přinášejícím nejvyšší kvalitu a přidanou hodnotu. Prvním modelem, do kterého je implementována centrálně přímo výrobcem lokalizace Sunnysoft InterWrite je komunikátor Glofiish X500+, jehož prodej na lokálním trhu začal v minulém týdnu. Zákazník má možnost při prvním spuštění zařízení zvolit instalaci české, maďarské, polské či rumunské lokalizace (implementace lokalizace ve formě 4in1). Věříme, že tento model si najde široké spektrum zákazníků a bude počátkem úspěšné a dlouhodobé spolupráce se společností E-TEN Corp.
2007-08-22 - Zuzana Sedláková

Sunnysoft Contacts 1.1 Update

Úspěšná aplikace Sunnysoft Contacts je nyní ke stažení ve vylepšeném kabátě. Kromě atraktivního designu nabídne nové užitečné funkce jako např.: vylepšenou možnost volby zobrazení kontaktů, filtrování kontaktů, hardwarovou podporu klavesnic, podporu Speed Dial, vCard. Upgrade pro uživatele registrované verze 1.0 je ZDARMA.
2007-08-22 - Vendula Daňhelová

Kontakty pro Vaše PDA ješte lépe!

Pokud máte dojem, že Vašim kontaktům něco chybí, nyní existuje řešení. Atraktivní aplikace pro PDA s WM 5 a 6 elegantně doplňuje vlastní systémové kontakty. Přináší mnoho funkcí, které doposud chyběly. Kromě pohodlnejšího ukládání telefonních čísel, rychlejšího vyhledávání na základě nejen jména účastníka, kompletní historie kontaktu a integrace rychlých tlačítek pro lepší práci s kontakty tato aplikace podporuje vyhledávání latinských znaku, diakritiky etc. Více v tiskové zprávě ke stažení zde nebo na produktové stránce.
2007-07-25 - Jana Koňušíková

i-mate™JAMA s lokalizací

Společnost i-mate™ uvedla na trh nové zařízení s operačním systémem WM5. Zařízení mimo jiné disponuje 2 Mega Pixelovým fotoaparátem, technologií Push Email etc. Sunnysoft dodal do tohoto zařízení lokalizaci pro pět evropských trhů. Lokalizační software pro nový i-mate™JAMA je k dispozici pro český, bulharský, maďarský, rumunský a polský jazyk v samotném zařízení.
2007-07-12 - Jana Koňušíková

Sunnysoft pro MIO a501

Sunnysoft dodal lokalizaci pro nové MIO a501 nejen pro český trh. Známý výrobce mobilních zařízení, společnost Mio Technology, implementuje lokalizaci Sunnysoft do zařízení i pro Polsko, Bulharsko, Maďarsko a Rumunsko. Společnost zvolila způsob aktivace software, kdy je nejprve nutno provést hard reset vlastního zařízení. (Instrukce jak provést hard reset zařízení MIO a501 naleznete zde.) Na úvodní obrazovce se zobrazí volba jazyka a po potvrzení je zařízení k dispozici ve vybraném jazyce.
2007-07-10 - Jana Koňušíková

Populární slovník nyní i pro Smartphony

Sunnysoft uvolnil do prodeje nový produkt. Jedná se slovník pro Smartphony kombinující anglický, český a německý jazyk. Aplikace má minimální paměťové nároky, jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní. Je kompatibilní se zařízeními s Windows Mobile 6 / 5. Více informací včetně linků se stažení a ke koupi naleznete na produktové stránce zde.
2007-06-21 - Jana Koňušíková

Lokalizace pro E-TEN Glofiish M700 (WM6)

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o komunikátor E-TEN Glofiish M700 (WM6) . Tento model společnosti E-Ten má implementován operační systém Windows Mobile 6 od společnosti Microsoft. Aktivační klíč na lokalizaci je dodáván k zařízením zakoupených v oficiální české distribuci, kterou zajišťuje společnost Elko Trading. Více informací o modelu získáte zde. Velkou recenzi zařízení najdete na serveru (recenzovaný model má implementován OS WM5) Ce4You. Instalátor lokalizace je určen pouze pro verzi modelu s implementovaným operačním systémem Windows Mobile 6, je k dispozici ke stažení zde.
2007-06-21 - Petr Mahdal

Lokalizace pro nový smartphone HP iPAQ 514 Voice Messenger

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nový smartphone HP iPAQ 514 Voice Messenger . Tento model společnosti HP má implementován operační systém Windows Mobile 6 od společnosti Microsoft. Lokalizace je součástí balení společně s manuálem u zařízení zakoupených v oficiální české distribuci. Více informací o modelu získáte např. zde.
2007-06-20 - Petr Mahdal

Sunnysoft Keyboard Driver pro Palm Treo 750v

Společnost Sunnysoft představuje nový ovladač integrované klávesnice speciálně vyvinutý pro zařízení Palm Treo 750v . Ovladač umožňuje zadávání specifických znaků systémem „opakovaného“ stisku dané klávesy. Tímto se tato specifická integrovaná klávesnice stává pro své uživatele použitelnější a efektivnější.
Tento Ovladač je k dispozici všem uživatelům, kteří mají zakoupenu jednu z verzí lokalizace Sunnysoft InterWrite (Small, Standard, PRO) a je specificky určen pouze pro zařízení Palm Treo 750v.
Odkazy ke stažení naleznete v příslušném FAQ.
Další informace, popis nastavení a manuál pro použití najdete v dokumentu, který je k dispozici ke stažení zde.
2007-05-30 - Petr Mahdal

Nový Sunnysoft InterWrite 9.5 s velkou klávesnicí

Nová verze produktů z rodiny Sunnysoft InterWrite je na trhu. Největší přínosem verze 9.5 je implementace tzv. Fullscreenové klávesnice (tj.zobrazení v režimu celé obrazovky). Možnost využívat větší klávesy pro vkládání textu poskytuje uživateli nejen větší komfort při psaní, ale zvyšuje i přesnost a rychlost zadávání znaků. Popis dalších zlepšení naleznete zde. Pro detailní informace a screenshoty navštivte sekci Software na našich stránkách. Plně funkční demo verzi naleznete v sekci Download. Ceny a zvýhodněné upgrade balíčky pro stávající klienty jsou k dispozici v našem internetovém obchodě.
2007-04-13 - Jana Koňušíková

Co mají společného Sunnysoft Samsung a O2?

Samsung vstupuje na trh s novým smartphonem s operačním systémem Windows Mobile 5. SGH-i600, kterému se také jinak přezdívá Blackjack, bude na českém trhu k dispozici ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Na trhu telekomunikačních služeb jej do porfolia zařazuje i společnost O2. Sunnysoft má při příležitosti uvedení zařízení na trh možnost opět potvrdit dlouhodobou spolupráci s tímto operátorem. Tak jako již několikrát v minulosti i tentokrát dodal lokalizační software pro specifického zařízení pro O2 právě Sunnysoft. Ještě předtím mimo jiné úspěšně realizoval projekt lokalizace tohoto zařízení přímo pro Samsung.
2007-03-26 - Jana Koňušíková

Sunnysoft pro operátory

Společnost Sunnysoft rozšiřuje dodávky lokalizací pro české mobilní operátory na zařízení společnosti O2 - konkrétně se jedná o XDA Orbit . Dalším příkladem úspěšného a dlouhodobého spojení firmy Sunnysoft s českými operátory je nedávná spolupráce rovněž na lokalizačním projektu tentokrát pro Vodafone. Tento operátor momentálně nabízí vůbec poprvé v rámci svého portfolia telefon s operačním systémem Windows Mobile - Vodafone 1605. Je určen výhradně firemním zákazníkům.
2007-03-21 - Jana Koňušíková

Lokalizace pro nový komunikátor Palm Treo 750v

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nový model Palm Treo 750v. Jedná se o první model společnosti Palm na evropském trhu, který má implementován operační systém Windows Mobile 5 společnosti Microsoft.
Rozsáhlou recenzi zařízení si můžete přečíst zde na serveru Ce4You.
Instalátor lokalizace je k dispozici ke stažení zde.
2007-02-21 - Petr Mahdal

Nová aplikace Sunnysoft Calling Card

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, zda se pro volání ze zahraničí vyplatí využití předplacených volacích karet, nejnovější aplikace firmy Sunnysoft odpovídá právě na tuto otázku zcela jednoznačně. Jedinečná funkcionalita Sunnysoft Calling Card je řešení pro to jak využívat jakékoliv předplacené karty rychle a efektivně. Umožňuje volat pouze to číslo, které skutečně volat chcete. Šetří tak Váš čas i peníze. Plně funkční demo verze pro PDA i pro Smartphone je ke stažení včetně kompletních informací. POZN.V současnosti je k dispozici pouze anglická verze tohoto softwaru.
2007-02-01 - Jana Koňušíková

Nový online obchod firmy Sunnysoft v anglické verzi

Zájem zahraničních klientů o aplikace firmy Sunnysoft určené pro Windows Mobile byl jedním z impulsů pro vytvoření specializovaného online obchodu v anglické verzi. Všechny populární aplikace tak mohou získat stejně jako čeští klienti přímo od firmy Sunnysoft. Na adrese http://buyonline.sunnysoft.com tak v současnosti nabízíme všechny populární aplikace včetně nejaktuálnějších informací o nich. V budoucnu tak zde zahraniční klienti budou moci rovněž nalézt kromě výhodných nabídek i nejnovější aplikace od firmy Sunnysoft jako první. Pro naše české klienty je tato služba jako jedna z mnoha k dispozici tradičně na stránkách našeho českého e-shopu.
2007-01-26 - Jana Koňušíková

Sunnysoft Backup Manager je Designed for Windows Mobile

Populární zálohovací aplikace Sunnysoft Backup Manager je opět o krok dál. Certifikace Designed for Windows Mobile aplikaci zařazuje mezi produkty s garancí plné kompatibility s Windows Mobile.
2007-01-04 - Jana Koňušíková

Aplikace Sunnysoftu potvrzeny jako nejlepší svého druhu pro Windows Mobile i pro rok 2007

Sunnysoft Backup Manager a Sunnysoft World Off-Line byly opět zařazeny na seznam "ITM praktiker Bestenliste". Toto ocenění je udíleno produktům, které vynikají nejenom svojí funkčností a zpracováním, ale především těm, jež umocňují využití PocketPC a Smartphonu jako nástrojů pro maximalizaci výkonu v pracovním i soukromém segmentu a zároveň podporují kreativitu.
2006-12-22 - Jana Koňušíková

Lokalizace pro nové modely ACER řady c500

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nové modely řady ACER c500. Dostupné jazykové verze jsou CZ, HU a PL.
Instalátor lokalizace je ke stažení zde.
2006-12-19 - David Svašek

Sunnysoft Backup Manager v nových jazykových mutacích

Sunnysoft Backup Manager verze 4.0 je od dnešního dne k dispozici nejenom v české a anglické verzi, ale i v němčině, španělštine, polštině a maďarštině.Stačí si stáhnout poslední verzi a v instalátoru si sami vyberete vámi preferovaný jazyk.
2006-12-12 - Jana Koňušíková

Nový Sunnysoft Backup Manager 4.0 na trhu

Nová verze této ojedinělé aplikace pro zálohování dat posunuje hranice funkcionality o něco dále hned několika směry najednou. Změny se projevily především v rozšíření možností zabezpečení zálohovaných dat a v integraci inovativních funkcí. Kompletní revize uživatelského rozhraní s maximálním důrazem na komfort uživatele společně s neotřelým a atraktivním grafickým prostředím dotváří tento profesionální nástroj pro zálohování dat a zároveň integruje nové prvky. Klikněte zde ke stažení 7 denní plně funkční demo verze.Uživatelský manuál je vám k dispozici zde (momentálně pouze v anglické verzi).
2006-11-28 - Jana Koňušíková

Lokalizace pro nové modely HP iPAQ řady rx4000 a rx5000

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nové bohatě vybavené modely HP iPAQ rx4000 a HP iPAQ rx5000.
První informace o modelu z řady rx5000 si můžete přečíst zde.
Instalátor lokalizace je ke stažení zde.
2006-11-28 - Petr Mahdal

Lokalizace pro nový komunikátor hp iPAQ rw6800

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na dlouho očekávaný nový model hp iPAQ rw6800.
První informace o tomto zařízení si můžete přečíst zde.
Instalátor je ke stažení zde.
2006-11-10 - Petr Mahdal

Sunnysoft Dictionary v nové verzi 1.2

Společnost Sunnysoft vydává novou verzi aplikace Sunnysoft Dictionary 1.2. Tato verze navíc obsahuje psanou anglickou výslovnost. Upgrade z předchozí verze aplikace je zdarma. Sunnysoft Dictionary je maximálně přehledný a srozumitelný slovník pro kapesní počítače s minimálními paměťovými nároky.
Více se dozvíte v článku. Aplikace je k dispozici ke stažení zde.
2006-11-08 - Petr Mahdal

Sunnysoft se zařadil mezi top 20% v souteži Best Software Awards 2006

Další ročník soutěže Best Software Award, kterou již šestým rokem vyhlašuje prestižní Smartphone & Pocket PC magazine je ve finále. S potěšením oznamujeme nominaci aplikací Sunnysoft Interwrite a Sunnysoft BackUp Manager, které se tímto zařadily do top 20% software pro Windows Mobile Pocket PC a Smartphone. Magazín takto každoročně oceňuje nejlepší firmy v oboru, porota se skládá z autorů knih o Pocket PC, dopisovatelů pro časopisy o Pocket PC, držitelé titulu Pocket PC MPV od Microsoftu, etc.
2006-10-27 - Jana Koňušíková

Lokalizace pro Fujitsu - Siemens Pocket Loox t800

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na kapesní zařízení Fujitsu - Siemens Pocket Loox t800.
Instalátor je ke stažení zde.
2006-10-16 - Petr Mahdal

Sunnysoft získal titul Microsoft Gold Certified Partner

Titul Microsoft Gold Certified Partner, je zárukou profesionality služeb nejvyšší úrovně, přístupu k nástrojům a podpoře odpovídající výjimečnému postavení společnosti na trhu. Sunnysoft získal tento prestižní certifikát po náročném testovacím procesu a je potvrzením vysoké úrovně kvalifikace a odbornosti v technologiích Microsoft a je zároveň nejvyšším oceněním, kterého může partner společnosti Microsoft dosáhnout. Více informací v tiskové zprávě.
2006-09-25 - Jakub Hoplíček

Lokalizace pro Dell Axim x51v (verze ROM A12)

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Dell Axim X51v (verze ROM A12).
Instalátor je ke stažení zde.
2006-08-30 - Petr Mahdal

Oscarové nominace aplikací Sunnysoft

Sunnysoft InterWrite a Sunnysoft Backup Manager byly nominovány skupinou expertů a redakcí významného časopicu Smartphone & Pocket PC magazine na Best Software Award 2006 v kategoriích "Softwarerové klávesnice" a "Podpora"!
2006-08-17 - Jakub Hoplíček

Specialisté společnosti Sunnysoft získali certifikaci Microsoft Mobile Solutions Competency

Sunnysoft získal certifikaci Microsoft Mobile Solutions Competency, určenou vývojářům, systémovým integrátorům a dodavatelům řešení, kteří jsou schopni poskytnout zákazníkům maximální podporu pro platformy Windows Mobile a Microsoft Exchange Serveru. Více informací v tiskové zprávě.
2006-08-09 - Jakub Hoplíček

Lokalizace pro Fujitsu - Siemens Pocket Loox N520 verze ROM 1.21

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Fujitsu - Siemens Pocket Loox N520 verze ROM 1.21 s Windows Mobile 5.  Instalátor je ke stažení zde.
2006-08-04 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Eten M600+ a Eten G500

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Eten M600+ a Eten G500.
Instalátor je k dispozici ke stažení zde.

2006-07-20 - Petr Mahdal

Lokalizace pro hp iPAQ Mobile Messenger řady hw6900

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o špičkové modely hp iPAQ Mobile Messenger řady hw6900.
Instalátor je k dispozici ke stažení zde.

2006-07-04 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Yakumo deltaX 5 BT

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Yakumo deltaX 5 BT.
Instalátor je k dispozici ke stažení zde.

2006-06-27 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Mio DigiWalker A701

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Mio DigiWalker A701.
Instalátor je k dispozici ke stažení zde.
Podrobná recenze zařízení je k dispozici zde.
2006-05-05 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Mio DigiWalker P350 a P550

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Mio DigiWalker P350 a P550.
Instalátor je k dispozici ke stažení zde.

2006-05-05 - David Svašek

Lokalizace pro Fujitsu - Siemens Pocket Loox n560

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Fujitsu - Siemens Pocket Loox n560.
Instalátor je ke stažení zde.
2006-05-04 - Petr Mahdal

Setkaní Business Tuesday je tentokrát zaměřené na téma lokalizace. Zkušenosti ze Sunnysoftu bude prezentovat ředitel divize vývoje Jaroslav Prchal

Na dalším setkání Business Tuesday bude řeč  o CMS workflow v oblasti Software Release managementu (řízení vydávání nového SW) a lokalizace na všech úrovních (od uživatelského rozhraní až po webovou podporu či produktovou dokumentaci). O tom, jak optimalizovat produkty pro co nejefektivnější lokalizaci, jak zvyšovat rychlost a kvalitu procesu vydávání nového SW, snižovat náklady a jak zajistit jednotnou dodávku produktů bez ohledu na jejich jazyk, budou hovořit odborníci, kteří se v této oblasti pohybují již řadu let, jako jsou Joseph Deignan (Opticentre), Jiří Berger (Fractal), Jaroslav Prchal (Sunnysoft), Ondřej Bojar (MFF UK) a další. Partnery této akce jsou společnosti Opticentre  a Passolo.
2006-04-03 - Jakub Hoplíček

Lokalizace pro hp iPAQ hx4700 s Windows Mobile 5

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení hp iPAQ hx4700 s Windows Mobile 5.  Instalátor je ke stažení zde.
2006-03-24 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Qtek S200

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Qtek S200.  Instalátor je ke stažení zde.
2006-03-22 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Fujitsu - Siemens Pocket Loox C550

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Fujitsu - Siemens Pocket Loox C550.
Instalátor je ke stažení zde.
2006-03-20 - Petr Mahdal

Nová verze Sunnysoft vCard 1.1

Společnost Sunnysoft s.r.o. uvádí novou verzi aplikace Sunnysoft vCard 1.1.
Nová verze přináší: Vlastní nastavení aplikace; Automatické vyhledávání v kontaktech dle zadaných znaků; Podpora pro zařízení s VGA displejem; Podpora odesílání kontaktů jako SMS pro telefony, které vCard nepodporují; Nový parser podporující mobilní telefony značky Nokia jako příjemce. Kompletní informace o aplikaci najdete zde.
Aplikace je k dispozici ke stažení zde.
2006-02-27 - Petr Mahdal

Lokalizace pro Dell X51

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Dell Axim X51.
Instalátor je ke stažení zde.
2006-02-14 - Petr Mahdal

Lokalizace pro QTEK 9000

Sunnysoft s.r.o. rozšířil portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro v nové verzi 9.0 na model QTEK 9000 (i-mate Jasjar, MDA Pro).
Instalátor je ke stažení zde.
2006-02-07 - Jaroslav Prchal

Víte, že si Vaše PDA nedokáže vyměnit vizitku s běžným telefonem?! Zkuste Sunnysoft vCard

Společnost Sunnysoft přichází na trh mobilních zařízení s novou aplikací Sunnysoft vCard. Aplikace je určena pro platformu Windows Mobile a umožňuje odesílání a přijem elektronických vizitek přes GSM bránu na všechny běžné mobilní telefony. Více se dozvíte v článku nebo v tiskové zprávě.
2006-02-01 - Jaroslav Prchal

Zálohování Backup Managerem od Sunnysoftu ovládlo další platformu

Sunnysoft bude dodávat svůj zálohovací software Backup Manager jako standardní součást zařízení airCUE-XM8 od společnosti CUE. Více se dozvíte v tiskové zprávě.
2006-01-25 - Jakub Hoplíček

PF 2006

PF 2006Může se zdát, že všechna oddělení obsahují stejnou novinku. Přišla nám však natolik důležitá, že jsme se rozhodli jí zdůraznit hned třikrát.
2005-12-28 - Jakub Hoplíček

Sunnysoft InterWrite 9.0 PRO - patch pro zařízení s WM 5

Podrobnější informace naleznete zde
Cílová zařízení: HP iPAQ rx1950, HP iPAQ hx2x90, Fujitsu - Siemens Pocket Loox N500 a QTEK 9100
Modifikace obsažené v patchi budou implementovány do instalátorů v průběhu měsíce ledna.
Patch je k dispozici ke stažení zde
2005-12-19 - Petr Mahdal

Nová verze Sunnysoft Backup Manager 3.7

Objevte nový pohled na zálohování. Vaše data budou pod plnou kontrolou a v bezpečí. Aplikace je nově plně kompatibilní s Microsoft Windows Mobile 5.
Stáhněte si demoverzi ZDE a přesvědčte se sami! Podrobnosti o změnách v nové verzi naleznete ZDE.
Upgrade z verze 3.x je zdarma a registrační klíče zůstávají stejné.

2005-12-06 - Petr Mahdal

Lokalizace pro QTEK 9100

Sunnysoft s.r.o. rozšířil portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro v nové verzi 9.0 na trhem velmi očekávaný model QTEK 9100 (HTC Wizard, MDA Vario).
Instalátor je ke stažení zde.
První seznámení s Qtek 9100 - www.ce4you.cz
Návod pro psaní diakritických znaků na integrované klávesnici
2005-11-29 - Petr Mahdal

Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

Vážení zákazníci, nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9 je nyní dostupná pro modely:

 • HP iPAQ
 • Fujitsu-Siemens Pocket Loox
 • Asus MyPal
 • T-Mobile MDA Compact
 • MIO
 • Dell
 • Acer
 • Qtek 9100 Instalátory jsou k dispozici ke stažení zde
  Cena upgradu z nižších verzí: 299,-- Kč s DPH. Upgrade je možno zakoupit elektronicky prostřednictvím e-shopu .
  Datasheet Sunnysoft InterWrite 9
 • Instalátory jsou k dispozici ke stažení Cena upgradu z nižších verzí: . Upgrade je možno zakoupit elektronicky prostřednictvím .
  2005-11-24 - Petr Mahdal

  Sunnysoft představuje nové generace svých produktů

  Společnost Sunnysoft, která působí v oblasti mobilních řešení uvádí na trh nové generace produktů s podporou Microsoft Windows Mobile 5. Jedná se o novou verzi Sunnysoft InterWrite 9.0, a také zálohovací systém Sunnysoft Backup Manager ve verzi 3.7. Více v tiskové zprávě
  2005-11-22 - Jaroslav Prchal

  Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

  Vážení zákazníci, množí se nám dotazy v souvislosti s novou verzí lokalizace Sunnysoft InterWrite 9 na to, kdy bude nová verze dostupná pro konkrétní modely PDA.

  Aktuální informace o publikování instalátorů nové verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9 pro konkrétní modely PDA budou zveřejňovány na této stránce.

  Děkujeme za pochopení, o aktuální situaci budete informování.
  2005-11-15 - Petr Mahdal

  Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

  Společnost Sunnysoft uvádí již devátou generaci lokalizace PDA s operačním systémem Microsoft Windows Mobile - Sunnysoft InterWrite 9.0.
  Lokalizace je nyní dostupná pro všechna zařízení řady HP iPAQ, ostatní zařízení budou následovat průběžně během 3 týdnů.
  Cena upgradu z nižších verzí: 299,-- Kč s DPH. Upgrade bude možno zakoupit během příštího týdne elektronicky prostřednictvím e-shopu .
  Datasheet Sunnysoft InterWrite 9
  Seznámení s aplikací a první reakce můžete sledovat na serveru Ce4You.
  2005-11-09 - Petr Mahdal

  Aktuální verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 8.6 PRO pro Acer

  Aktuální verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 8.6 PRO pro Acer byla optimalizována pro model Acer n35 s operačním systémem Windows Mobile 2003 SE a také pro model Acer n50 s novou verzí ROM 1.00.18.
  Instalační ke stažení je zde.
  2005-10-04 - Petr Mahdal

  Lokalizace pro Yakumo DeltaX

  Sunnysoft s.r.o. rozšířil portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite ve verzi PRO na nový model Yakumo DeltaX. Instalátor je ke stažení zde.
  2005-08-30 - Petr Mahdal

  Magyarországon sikeres a Sunnysoft magyarítás*

  Společnost Sunnysoft neslaví úspěchy v oblasti lokalizací kapesních počítačů jenom v České republice. Druhým rokem podniká v Maďarsku. Za tuto dobu zde zaznamenala velké obchodní úspěchy a stále zvyšuje svůj podíl na zdejším trhu. Pokračování ...
  2005-08-18 - Peter Klekner

  Lokalizace pro zařízení Typhoon MyGuide

  Sunnysoft s.r.o. rozšířil portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite ve verzi PRO na nové modely Typhoon MyGuide M500 a Typhoon MyGuide 7000XL.
  Instalátor je ke stažení zde.
  2005-08-16 - Peter Klekner

  Nová verze Sunnysoft Backup Manager 3.5

  Objevte nový pohled na zálohování. Vaše data budou pod plnou kontrolou a v bezpečí. V aplikaci nově najdete ovládání pomocí kurzorových tlačítek při výběru položek pro zálohování či obnovování.
  Recenzi produktu si můžete přečíst ZDE  Stáhněte si demoverzi a přesvědčte se sami!
  2005-08-13 - Petr Mahdal

  Lokalizace pro HP hw6500 Mobile Messenger

  Sunnysoft s.r.o. rozšířil portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite ve verzi PRO na nový model HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger.
  Instalátor je ke stažení zde.
  2005-07-19 - Petr Mahdal

  Aktulizovaná verze Sunnysoft InterWrite Pro 8.6 pro HP

  Aktuální verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 8.6 PRO je nyní dostupná také pro zařízení HP iPaq.
  Instalační program umožňuje výběr verze ROM v závislosti na zařízení, ke stažení je zde.
  2005-07-01 - Jaroslav Prchal

  Sunnysoft InterWrite 8.6 Pro pro MDA Compact

  Aktuální verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 8.6 PRO je nyní dostupná také pro zařízení MDA Compact. Instalační program umožňuje výběr verze ROM v závislosti na zařízení, ke stažení je zde. Upozornění: Před instalací nové verze lokalizace musíte současnou verzi odinstalovat!
  2005-06-20 - Petr Mahdal

  Nové rozhraní download

  Pro jednodušší stahování aplikací Sunnysoft jsme pro Vás připravili vylepšené webové rozhraní downloadu. Váš Sunnysoft Team
  2005-06-08 - Jaroslav Prchal

  Nová verze Sunnysoft InterWrite 8.6 Pro

   Sunnysoft s. r. o. uvádí novou verzi lokalizace. Aplikace přináší vylepšené rozložení kláves. Součástí lokalizace je univerzální ovladač pro externí klávesnice. Uživatel má nyní možnost zvolit si v průběhu instalace mezi velkou a malou lokalizací. Nová verze 8.6 plně podporuje VGA rozlišení. Uživatelé využívající rozvržení obrazovky "na šírku" uvítají také rozšíření standardní klávesnice o numerickou část. Využijte nové funkce: CoverKey, RunCalc a NumPadExtra. Více informací o funkcích nové verze 8.6 naleznete ZDE.
  Instalátory pro jednotlivá zařízení si můžete stáhnout ZDE. Upgrade z verze 8.5 je zdarma a registrační název v PDA, stejně tak i registrační klíč, zůstavají stejné - není třeba žádat o nové! a registrační název v PDA, stejně tak i registrační klíč, zůstavají stejné - není třeba žádat o nové! Upozornění: Před instalací nové verze musíte současnou verzi odinstalovat!
  2005-06-01 - Petr Mahdal


  © 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena