Katalog zboží a internetový obchod Prodejny a kontakty VelkoobchodPodporujeme


Charita

Centrum Paraple

Mimo daru podpořili centrum Paraple při tradiční akci „Běh pro Paraple“ za společnost Sunnysoft manager obchodu Tomáš Danda, ředitel divize mobilních řešení Jan Sedláček, ředitel společnosti Martin Strouhal a ředitel divize vývoje Jaroslav Prchal.

Není nám lhostejný osud druhých, a proto i my se snažíme pomoci potřebným. Je mnoho způsobů jak někomu vyjádřit podporu, jak někomu podat pomocnou ruku. A žádný není zbytečný.

Každý rok v České republice přibývá téměř 200 lidí ochrnutých po poranění míchy.

Pohybovat se mohou jen pomocí ortopedického vozíku, mají mnoho zdravotních i sociálních problémů. Na pomoc lidem s poškozením míchy, kteří se ocitnou v tísni otevřelo občanské sdružení Svaz paraplegiků s pomocí Zdeňka Svěráka v roce 1994 Centrum Paraple. Toto centrum pomáhá přímo jednotlivým lidem po úrazu či nemoci vrátit se do běžného života, vyrovnat se co nejrychleji s důsledky postižení, snížit závislost na pomoci druhých osob, udržet se v optimální fyzické kondici a zapojit se do společnosti.

Česká katolická charita

Každý z nás se může někdy dostat do složité životní situace. Česká katolická charita je jednou z nevýznamnějších organizací, která se snaží pomoci každému, bez ohledu na jeho náboženství, národnost a rasu.
Sdružení Česká katolická charita (SČKCH) je největším nestátním poskytovatelem sociálně zdravotních služeb u nás. Pomáhá zejména matkám s dětmi v tísni, lidem bez přístřeší, osobám se zdravotním a mentálním postižením, sociálně slabým rodinám, drogově závislým, opuštěným starým lidem, osobám, které se ocitly v osobní krizi. Provozuje poradny, stacionáře, přechodná ubytování, domovy na trvalý pobyt, hospice apod. a vede projekty na začlenění do společnosti a využití volného času. Důležitou součástí charitní práce je rovněž humanitární pomoc do zahraničí. Právě tady pomůže při práci těchto obětavých lidí navigace Wayfinder od naší společnosti.

Dobrá víla

Projektem Dobrá víla pomáháme rodinnému a kulturnímu centru Nová trojka. Toto občanské sdružení, nabízí přátelský, bezpečný a inspirativní prostor pro celou rodinu. Díky tomuto projektu může každý sympatizant centra jednoduše podpořit jeho aktivity zakoupením praktických "dárků" a stát se tak "Dobrou vílou".Sport

Sponzorujeme mistryně světa v raftingu a raftové závody

Rafting je náročný sport pro odvážné a při zdolávání dravého živlu se podobně jako v podnikání projeví sehranost celého týmu. Proto jsme se stali partnerem špičkových raftingových týmů z klubů RK Troja a RK Stan.Tým žen z klubu RK Troja se navíc stal v roce 2005 absolutními mistryněmi světa v raftingu. Zároveň jsme byli partnerem jedné z největších raftingových akcí v České republice, a sice desátého ročníku Českého poháru v raftingu 2006, resp. Sunnysoft Cupu 2006. Závod se uskutečnil o víkendu ve dnech 24. a 25. června 2006, na vodním kanále Trnávka u krásné vesnice Želiv nedaleko Humpolce. Tento kanál patří mezi nejobtížnější umělé tratě na světě.

10.ročník raftového víkendu Rafting Trnávka 2006 byl ve znamení Sunnysoftu.
Vedení Sunnysoftu v boji s živlem

Video ze Sunnysoft Trnávka Cupu na YouTube. Další informace naleznete na www.rkstan.cz.Kultura

Společnost Sunnysoft byla jedním z hlavních partnerů letošního ročníku výstavy National Geographic – AFRIKA – divočina v srdci.

Výstava probíhala v areálu Karolina na Ovocném trhu v Praze od 23. června až do 3. září 2006 a představila výběr nejlepších fotografií divoké přírody černého kontinentu od špičkových autorů National Geographic. Současnou Afriku mohli návštěvníci porovnat se sto let starými záběry z afrických cest Bedřicha Machulky, následovníka Dr. Emila Holuba. Bohatá fotografická část výstavy byla doplněna ještě mnoha trojrozměrnými exponáty z africké přírody ze sbírek Národního muzea i soukromých sběrů, stálou projekcí atraktivních filmových záběrů National Geographic a živou ukázkou endemitů jezera Malawi. Šlo bezesporu o jednu z nejvýraznějších výstav pražského léta 2006.


© 1997 - 2017, Sunnysoft s.r.o., Všechna práva vyhrazena